قانون | فروشگاه روغن های زیبایی ارگانیک

ورود / ثبت نام
ورود
ثبت نام

بخش ناحیه کاربری

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0
ورود / ثبت نام
ورود
ثبت نام
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0

آیا اثر روغن خراطین دائمی است؟

آیا اثر روغن خراطین دائمی است؟

فهرست مطالب:

اگر شما جز کسانی هستید که با استفاده از روغن خراطین به نتیجه دلخواه‌تان رسیده اید و حالا پس از پایان دوره خود، از قطع مصرف آن واهمه دارید که مبادا تاثیراتش از بین برود و یا می‌خواهید دوره استعمال روغن خراطین را شروع کنید، اما شک دارید که اثر روغن خراطین دائمی است، این مقاله را تا انتها بخوانید.

تغییر به سبک زمین!

چهار فصل و تغییراتی که زمین در هر سال به خود می‌بیند، کم شباهت به سرگذشت هر کدام از انسان‌های روی این کره خاکی نیست. بهار با خود تحول می‌آورد. دنیا نشاط می‌گیرد و رخوت زمستان، بار خود را می‌بندد و به آن سوی ابر‌ها می‌رود تا دگر روز، با سرد شدن زمین و نارنجی شدن برگ ها، مجالی برای بازگشت پیدا کند.
تحول زمین، بهترین بهانه برای آغاز است. انگار نجوای تک تک مان در واپسین روز‌های اسفند، این می‌شود که همه چیز در حال نو شدن است، همه چیز جان تازه‌ای گرفته، پس باید برای تغییر آماده شد و هم‌گام با طبیعت، قدم برداشت تا با حس خوب زمین و زمان، انرژی فوق العاده کاینات، روح حیات و سرزندگی را در تک تک سلول‌های بدن و رگ‌های کالبد جسمانی‌مان حس کرد.

تصمیم برای تغییر
ماه اول زمستان که تمام می‌شود، روز‌های شلوغ و پر شتاب جای خانه نشینی در شب‌های بلند زمستان را می‌گیرد. آن قدر در تکاپوی انجام کار‌های عقب افتاده هستیم که اصلا متوجه نمی‌شویم روز چطور شب می‌شود!
همه ما از تحول و دگرگونی زمین بعد از شش ماه سردی و انجماد و سرسبز شدن و دیدن جوانه‌های برگ تازه بر روی درختان، ذوق زده می‌شویم. ذوق کودکانه از این تحول، آن قدر ما را به وجد می‌آورد که برای تغییر دست به کار می‌شویم و تصمیم‌هایی برای حال و آینده مان می‌گیریم.
برخی از تصمیمات مثل غروب پنج شنبه و شوق تعطیلی جمعه، مثل شلوغی‌های اسفند که با وجود همه وقت کم آوردن هایش باز هم مزه می‌دهد و مثل باد خنک بهاری که روحت را نوازش می‌دهد، شیرین‌اند. تصمیم برای تغییر آن هم از راه و روش درست و اصولی، هم یک تصمیم اصیل است و هم یک انتخاب بی ضرر.

اثر دائمی روغن خراطین و تغییر زندگی

به دنبال بیراهه نروید!

تصمیم برای داشتن سبک زندگی سالم تر، ورزش کردن، تغییر دکوراسیون و حتی تغییر در چهره و اندام. اما آنچه اهمیت دارد این است که برخی از افراد برای رسیدن به هدف‌شان به میان بر‌هایی چنگ می‌زنند که نه تنها بیراهه است بلکه عواقبی دارد که هیچ‌گاه برگشت‌پذیر نیست.
بسیاری از افراد دوست دارند، تغییر در چهره و اندام خود ایجاد کنند و برای این کار یا به تبلیغات ماهواره‌ای اعتماد می‌کنند و پولشان را برای محصولاتی می‌دهند که نتیجه نمی‌دهد و امید برای تغییر را نیز می‌کشد.
برخی دیگر از افراد، فکر می‌کنند راه بهتر، استفاده از روش‌های تهاجمی یعنی جراحی و کمک گرفتن از علم پزشکی است. این دسته از افراد برای رسیدن به اندام یا چهره دلخواه‌شان باید هزینه گزاف بپردازند و اگر تمایلی به پرداخت این مبلغ نداشته باشند، شاید بدن ارزشمندشان را در اختیار افراد غیر متخصص قرار دهند که از مشکلات این عمل‌های غیر قانونی و تبعات وحشتناک آن همگی تا حدودی اطلاع داریم.

یک شبه ره صد ساله را پیمودن؛ خوب یا بد؟

واقعیت این است که راه‌هایی که در کوتاه مدت و به سرعت جواب می‌دهد، برگشت پذیری بیشتری دارد. کم در اطراف‌تان نشنیده و ندیده‌اید که به طور مثال در عرض ۳ ماه، بیش از ۱۵ کیلو وزن کم کردند و خوشحال از نتیجه گیری سریع، روش لاغری شان را به دیگران نیز پیشنهاد می‌کنند، اما به یک سال نرسیده، دوباره به همان وزن سابق و حتی بیشتر از آن می‌رسند.
برای تغییر اصولی، دیر نیست اما عجله هم نیست
پس برای تغییر دیر نیست، اما عجله هم در کار نیست. اگر می‌خواهید اصولی، کاری برای زندگی شخصی‌تان انجام دهید، روش مناسب آن را برگزینید که اکثر اوقات زمان‌بر است، اما نتیجه مادام العمر دارد.

چرا روغن خراطین برای حجم‌ دهی استفاده می‌شود؟

اگر تصمیم تان برای داشتن یک صورت گرد و پر حجم و عاری از چین و چروک، یک بدن بی نقص با اندام متناسب و حجیم، جدی است، دوره استفاده از روغن خراطین را شروع کنید. برای آشنایی بیشتر با این روغن، می‌توانید مقاله همه چیز درباره روغن خراطین! را مطالعه کنید.

پیش از آنکه بدانیم اثر روغن خراطین دائمی است؛ بهتر است با تاریخچه این روغن آشنا شویم. روغن خراطین، برگرفته از کرم سرخ کوچکی است که نسبت نزدیکی نیز با روغن زالو دارد. این روغن از همان گذشته‌های دور در چین و کشور‌های همسایه چین و البته اروپا، برای حجم دادن به عضلات مختلف بدن مورد استفاده قرار می‌گرفت و دانشمندان بسیاری به تحقیق پرداختند که آیا اثر روغن خراطین دائمی است؟
همچنین، محققان دریافتند که این روغن دارای خواص و مواد مغذی بسیاری مانند الانتئین، لینولئیک اسید، هگزادکالوئیک اسید، امگا ۶، امگا ۳، ویتامین E و ۱۸ نوع اسیدآمینه ضروری برای بدن است.

چرا باید روش‌های طبیعی را انتخاب کنیم؟

امروزه با پیشرفت علم و دانش، محققان بر این باورند که استفاده از محصولات طبیعی و ارگانیک، گرچه به نسبت محصولات شیمیایی، زمان بیشتری برای نتیجه دهی می‌طلبد، اما عوارض کمتری دارد و علاوه بر این، به آرامش و مدیتیشن هم کمک می‌کند چرا که ماساژ و فرایند روغن درمانی، نیاز به سکون و تمرکز و توجه کامل به خود دارد و همین موضوع به کاهش اضطراب و استرس و واکاوی درونی کمک می‌کند. پس در پاسخ به این پرسش که آیا اثر روغن خراطین دائمی است، باید گفت که با رعایت نکاتی که در این مقاله گفته می‌شود، اثر روغن خراطین هم دائمی خواهد شد.

طرز استفاده روغن خراطین

طریقه استفاده از روغن‌های طبیعی و گیاهی برای هر هدفی کاملا متفاوت است. اما نقطه اشتراک همه این موارد، ماساژ محل مورد نظر به مدت چند دقیقه است تا گردش خون در آن نقطه به اوج خود برسد و روغن نیز به طور تمام و کمال جذب شود.
فراموش نکنید که عواملی نظیر سن، جنسیت و حتی ژنتیک در میزان و اینکه آیا اثر روغن خراطین دائمی است؛ تأثیر مستقیم دارد. با این وجود، شاید سریع و پس از چند روز استفاده به نتیجه مطلوب نرسید، اما قطعا با مداومت و نظم در انجام این فرایند، نتیجه درخشان آن را خواهید دید. پس مطمئن باشید «دیر و زود داره، ولی سوخت و سوز، هرگز!»

موارد مصرف روغن خراطین

اثر دائمی روغن خراطین و سایز آلت تناسلی مردان

افزایش حجم آلت تناسلی مردان

افزایش آلت تناسلی مردان، با استفاده از روغن خراطین، علاوه بر بی خطر و بی عوارض بودن آن، راهی است که پیش از این آزموده شده و نتیجه خود را نشان داده است. البته، طبق نظر متخصصان طب سنتی، استفاده از روغن زالو به عنوان مکمل روغن خراطین می‌تواند، کمک‌کننده به اثر بخشی بیشتر این فرایند باشد. این روغن هم با داشتن خواصی مشابه روغن خراطین، به شما در جهت رسیدن به هدف‌تان کمک می‌کند.

بهبود چین و چروک سطحی

همان طور که در قسمت‌های قبلی مقاله به آن اشاره کوتاهی شد، روغن خراطین در بهبود چین و چروک‌های سطحی پوست کاربرد دارد. بهتر است پیش از عمیق شدن خطوط پیشانی یا گونه‌ها و حتی خط اخم، از این روغن استفاده کنید، چرا که روغن خراطین با توجه به خاصیت کلاژن سازی بالایی که دارد، می‌تواند از عمیق‌تر شدن این خطوط جلوگیری کند و آن‌ها را در طولانی مدت محو کند تا دیگر به بوتاکس و امثالهم نیاز پیدا نکنید و به این باور برسید که اثر روغن خراطین دائمی است.

افزایش حجم سینه و عضلات بدن

بانوان زیادی تمایل دارند که برخی از قسمت‌های بدن شان مانند سینه و یا باسن، افزایش حجم داشته باشد. روغن خراطین به دلیل ترکیبات ویژه اش می‌تواند شما را در جهت رسیدن به این هدف یاری کند. علاوه براین، ورزشکاران با استفاده از این روغن، به حجم دهی بهتر عضلات شان کمک می‌کنند. ورزشکاران زیادی با استفاده از این روغن متوجه تغییر در عضلات خود شدند و یقین پیدا کردند که اثر روغن خراطین دائمی است.

کاهش دردهای گرفتگی عضلانی

برای کاهش درد‌های ناشی از اسپاسم عضلانی و گرفتگی، از روغن خراطین به واسطه طبع بسیار گرم و خواص بالایی که دارد، استفاده می‌شود. نکته جالب اینکه استفاده مکرر از این روغن به کاهش چنین دردهایی منجر می‌شود و نشان می‌دهد که اثر روغن خراطین دائمی است و بهبودی، بعد از استفاده صحیح، حاصل می‌شود.

آیا اثر روغن خراطین دائمی است؟

درباره استفاده از طب سنتی و استعمال روغن‌های طبیعی و گیاهی نیز این سوال مطرح می‌شود، که آیا با قطع مصرف این محصولات، باید با نتایج آن‌ها هم خداحافظی کرد و آیا اثر روغن خراطین دائمی است؟
اگر شما جز کسانی هستید که با استفاده از روغن خراطین به نتیجه دلخواه‌تان رسیده اید و حالا پس از پایان دوره خود، از قطع مصرف آن واهمه دارید که مبادا تاثیراتش از بین برود و یا می‌خواهید دوره استعمال روغن خراطین را شروع کنید، اما شک دارید که اثر روغن خراطین دائمی است، این مقاله را تا انتها بخوانید.

به عقب برنمی‌گردیم!
حتما شنیده اید که برخی از افراد یا از بی نتیجه بودن استفاده از محصولات طبیعی سخن می‌گویند و یا ادعا می‌کنند که با قطع مصرف این مواد طبیعی، دوباره به همان حالت قبلی بازگشتند.
پاسخ این ادعا ساده است: اگر فردی، دوره مصرف خود را به طور کامل تا انتها برساند و در زمان مصرف، مواردی نظیر نظم روزانه در استفاده و ماساژ پیش از روغن مالی را رعایت کند، حتما به نتیجه مطلوب خواهد رسید. لذا می‌توان گفت که اثر روغن خراطین دائمی است.

اثر روغن خراطین دائمی است

لازم نیست، همیشه روغن به‌‌دست باشید!

نکته جالب اینکه، استفاده از روغن خراطین به منظور حجم دهی و یا کاهش چین و چروک، مادام العمر نیست و پس از پایان دوره‌های استفاده، دیگر لازم نیست که از ترس ازدست رفتن نتیجه، همچنان هزینه کنید و فرایند روغن درمانی را ادامه دهید. پس نتایج طلایی استفاده از آن و اثر روغن خراطین دائمی است.
حالا که متوجه شدید اثر روغن خراطین دائمی است ؛ اگر به دنبال تغییر همیشگی در چهره و اندام‌تان هستید و یک روش ایمن و بدون عوارض می‌خواهید، استفاده از روغن خراطین اصل را به شما توصیه می‌کنیم. چرا که استفاده از روغن‌های تقلبی، علاوه بر نداشتن نتیجه، شما را از استفاده از روغن‌های گیاهی و طبیعی نیز ناامید و منصرف می‌کنند. روغن خراطین قانون با ضمانت اصیل بودن به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که برای رسیدن به هدف خود، راه درست را در پیش‌گرفتید.
گروه قانون با تجربه کاری بیش از یک دهه، کیفیت محصول خریداری شده را تضمین می‌‍کند به طوری که اگر از نتیجه و کیفیت روغن خراطین خریداری شده از این سایت راضی نبودید، امکان دریافت وجه به صورت تضمینی وجود دارد.

2 پاسخ

  1. اگر نصایح و مشاوره های شما واقعیت داشته باشد،واقعا مشاوره تان عالی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط