قانون | فروشگاه روغن های زیبایی ارگانیک

ورود / ثبت نام
ورود
ثبت نام

بخش ناحیه کاربری

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0
ورود / ثبت نام
ورود
ثبت نام
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0

چگونه سایز سینه و باسن خود را افزایش دهیم؟

افزایش سایز سینه و باسن

چگونه سایز سینه و باسن خود را افزایش دهیم؟

فهرست مطالب:

اندازه سینه و باسن به عنوان بارزترین اعضای زنانگی، از قدیم مورد توجه بوده است. شاید شکل و میزان این بزرگی در سلیقه مردمانِ دوره‌های مختلف، متفاوت بوده باشد، ولی موضوع برجسته بودن و بزرگ بودن‌شان تقریبا همیشه مطرح بوده و یکی از نشانه‌های زیبایی محسوب می‌شده است.

در اروپای قرن ۱۴ به بعد، از اسکلت‌های مخروطی برای زیر لباس استفاده می‌شد تا کمر را باریک‌تر و باسن را پهن‌تر نشان دهد. حتما شما هم نمونه‌هایی از این مدل لباس‌ها را در فیلم‌های تلویزیونی دیده‌اید. کمرِ باریک در نقاشی‌های مینیاتوری هم دیده می‌شود.

بعدها، در قرن بیستم، دانشمندی کشف کرد که نسبت دور کمر به دور باسن (WHR) می‌تواند یکی از جذابیت‌های ویژه زنان در چشم مردان و نشانه‌ای از قدرت باروری باشد. او در طول سی سال، عکس‌هایی از زنان به مردانی از کشورهای مختلف نشان داد و متوجه شد در همه فرهنگ‌ها، مردان زنانی را که WHR آن‌ها ۰.۷ است، جذاب‌تر می‌دانند.

جالب است که یافته‌های پزشکی هم نشان می‌دهد زنانی که نسبت دور کمر به دور باسن‌شان، حدود ۰.۷ است، زودتر بارور می‌شوند و احتمال وقوع بیماری‌های قلبی و غدد درون‌ریز در آن‌ها کم‌تر است.

به دنبال این ذائقه، در قرن هجدم عمل‌های جراحی روی زنان انجام می‌شد که در آن با شکستن دنده‌ها و بستن یک کمر‌بند محکم به دور کمر‌شان، عرض کمر را کاهش می‌دادند؛ کاری که امروزه با افزایش حجم باسن به طرق مختلف انجام می‌شود.

در این مطلب نگاهی داریم به راه‌ها و روش‌های بزرگ کردن باسن و سینه؛ از جراحی‌های مختلف گرفته تا روش‌های خانگی و طبیعی. اگر به دنبال افزایش سایز سینه و باسن هستید، این مطلب را تا انتها بخوانید. حتما سرنخ‌هایی به شما خواهد داد.

ساختار پستان و باسن:

پستان از بافت چربی، غدد لنفاوی و همبند ساخته شده است. چیزی که اندازه سینه را تا حدود زیادی تعیین می‌کند، میزان بافت چربی سینه‌هاست. اندازه سینه‌ها علاوه بر ژنتیک، به وزن فرد، سن و هورمون‌های هر فرد نیز بستگی دارد.

باسن از بافت چربی و ماهیچه‌هایی قوی تشکیل شده است و زنان به دلایل هورمونی باسن‌هایی بزرگ‌تر از مردان دارند. نکته جالبی که وجود دارد این است که در یک مطالعه در سال ۲۰۰۸ مشخص شد زنانی که باسن بزرگ‌تر دارند، معمولا از نظر هوشی بهتر عمل می‌کنند. دانشمندان می‌گویند احتمالا دلیلش این است که در ناحیه باسن اسیدهای چرب امگا ۳ که سبب رشد مغز است، بیشتر ذخیره می‌شود.

علت‌های کوچک بودن باسن و سینه

غیر از سینه‌هایی که به طور ژنتیکی کوچک هستند، کمبود رشد اولیه پستان‌ها و از دست دادن میزان زیادی از وزن بدن، سبب کوچک شدن پستان‌ها می‌شود.

در باسن‌ها نیز اولین دلیل کوچک بودن، عوامل ژنتیکی است و بعد ضعیف بودن عضلات سرینی است که در بالای مفصل ران قرار دارد.

شکل سینه و باسن شما بستگی به تیپ بدنی‌تان دارد که ممکن است با بالا رفتن سن و یا سبک زندگی‌تان تغییر کند. در تیپ‌های بدنی مثلث، گلابی، لوزی، سیب و ساعت شنی باسن‌ها بزرگ‌ترند و در تیپ‌های بدنی مثلث معکوس، سیب و ساعت شنی سینه‌ها نسبت به تیپ‌های دیگر بزرگ‌ترند.

علاوه بر این‌ها سطح استروژن در بدن نیز می‌تواند سایز سینه و باسن را تعیین کند. در افرادی که به دلایل ارثی یا مصرف بعضی از داروها (مثل داروهای ضد بارداری) یا فشار روحی زیاد و مصرف زیاد کافئین، سطح استروژن افزایش می‌یابد، سینه‌ها بزرگ‌تر می‌شوند.

راه‌های بزرگ‌تر کردن سینه و باسن

اگر شما به هر دلیلی به این فکر افتاده‌اید که برجستگی سینه و باسن‌تان را بیشتر کنید، چند راه متفاوت پیش پای خود دارید:

۱. اعمال جراحی
۲. ورزش
۳. داروهای گیاهی و گیاهان  دارویی
۴. ماساژ
۵. بادکش
۶. رژیم غذایی
۷. روغن‌های گیاهی

۱. اعمال جراحی بزرگ کردن سینه و باسن

عمل‌هایی که برای بزرگ کردن باسن و سینه استفاده می‌شود، دو دسته کلی هستند؛ اعمالی که با افزودن پروتز، شکل و سایز مورد نظر را تأمین می‌کنند و اعمالی که با اضافه کردن چربی طبیعی بدن، بیمار را به سایز و فرم دلخواه می‌رسانند.

افزایش سایز سینه با پروتز

پروتز سینه:

در پروتز یا ایمپلنت سینه، پروتزی از جنس سالین یا سیلیکون در سینه ها قرار داده می‌شود تا سایز و فرم سینه اصلاح شود. در این عمل بیمار تحت بیهوشی کامل قرار می‌گیرد. بعد از ایجاد یک برش کوچک، پروتز را در جای خود قرار می‌دهند و محل بریدگی را بخیه می‌زنند.

پروتز پستان مانعی برای شیردهی نیست؛ اما ممکن است بعد از شیردهی، سینه دچار شل شدن و افتادگی شود که در این‌صورت با یک عمل اصلاحی، پروتز سینه ترمیم می‌شود. بعد از انجام پروتز سینه، بیمار نباید تا دو هفته به شکم و پهلو بخوابد و لازم است برای فرم گرفتن، بین ۶ تا ۱۲ هفته از سوتین طبی‌ای که دکتر تجویز می‌کند استفاده کند.

عوارض پروتز سینه:

تغییر شکل یا جابجایی پروتز، تجمع مایع در حفره سینه، درد سینه، عفونت یا ماستیت پستان، تغییراتی در حساسیت پستان و نوک آن، ترشح یا پارگی ایمپلنت، نیاز به تعویض پروتز بعد از ده الی ۱۵ سال و پس زدن پروتز توسط بدن بیمار از عوارض احتمالی پروتز سینه است.

در صورتی که سایز پروتز برای بیمار نامناسب و بزرگ باشد، می‌تواند موجب آتروفی نسج پستان، ایجاد چین و چروک روی پستان و پتوز و افتادگی سینه شود.

بعد از پروتز، ماموگرافی مشکل می‌شود و فقط مراکز خاصی ماموگرافی پستان‌هایی که پروتز دارند را انجام می‌دهند. در صورتی که فرد نیاز به رادیوتراپی پیدا کند ممکن است بافت پروتز سفت شده یا سینه آن را پس بزند. و اگر فرد به سرطان مبتلا شود، انجام بیوپسی سوزنی می تواند موجب سوراخ شدن پروتز شود.

پروتز باسن:

تعداد جراحی‌های پروتز باسن در امریکا، بین سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۱۵ چیزی حدود ۲۵۲ درصد افزایش داشته است. در پروتز باسن، بیمار معمولا به طور کامل بیهوش می‌شود. مدت زمان انجام عمل دو ساعت است. برای انجام این عمل یک برش ۵ تا ۸ سانتی ایجاد می‌کنند و پروتز را وارد بدن می‌کنند.

نتیجه نهایی ۶ ماه بعد از عمل خودش را نشان می‌دهد. به خاطر اینکه باسن در حرکات مختلف بدن مشارکت دارد، دوره بهبودی طولانی‌تری نسبت به جراحی سایر اعضای بدن دارد. بیمار تا یک هفته اول، نباید روی پروتز بنشیند یا بخوابد و به مدت حداقل یک ماه از ورزش کردن باید خودداری کند.

گاهی برای گرفتن بهترین نتیجه، در کنار پروتز از تزریق چربی هم استفاده می‌شود.

عوارض پروتز باسن:

خونریزی بعد از جراحی، تغییر رنگ پوست، عفونت، تجمع مایع یا خون در زیر باسن، جابجایی پروتزها بعد از عمل، شکستن و پارگی پروتز، کاهش حس لامسه در محل زخم‌ها و احتمال از دست دادن پوست، از عوارض احتمالی پروتز باسن است.

لیفت باسن و سینه:

لیفت سینه و باسن یک عمل جراحی زیبایی برای بالا کشیدن سینه‌ها و رفع افتادگی باسن‌هاست. با این حال در اغلب موارد، رفع افتادگی از طریق لیفت، کمک می‌کند سینه‌ها بزرگ‌تر و خوش فرم‌تر دیده شوند؛ در حالی که لیفت باسن می‌تواند باعث تختی و صاف شدن باسن شود.

در عمل لیفت، بخشی از پوست برش می‌خورد، پوست کشیده می‌شود و سپس پوست اضافی برداشته شده، بخیه زده می‌شود. این عمل در اغلب موارد با بیهوشی کامل انجام می‌شود. در برخی موارد برای گرفتن بهترین نتیجه، عمل لیفت و تزریق چربی یا پروتز با هم انجام می‌شود.

عوارض لیفت باسن و سینه:

ایجاد اسکار یا بدشکلی، خونریزی زیاد یا هماتوم، نکروز پوست یا چربی (مرگ بافتی)، درد مداوم، تجمع مایعات، ترومبوز سیاهرگی عمقی، لخته شدن خون، عوارض قلبی و ریوی، عوارض بیهوشی، از بین رفتن موقت یا دائمی احساس پوست، عدم تقارن یا نتایج زیباشناختی نامطلوب که نیاز به تکرار عمل جراحی دارد، شلی یا افتادگی مکرر پوست.

تزریق چربی:

در روش تزریق چربی، چربی مورد نیاز از سایر اندام‌ها مثل باسن، ران، بازو، شکم و پهلو برداشت می‌شود و به عضو مورد نظر تزریق می‌شود. به عمل ترزیق چربی به باسن، لیفت باسن برزیلی هم گفته می‌شود.

روش برداشت چربی از اندام‌ها باید به گونه‌ای باشد که به بافت سلول‌های چربی آسیب نزند. بعد از برداشت چربی، آن را در دستگاه‌هایی ریخته و ناخالصی‌های آن را جدا می‌کنند. سپس توسط سرنگ‌های خاصی به ناحیه مورد نظر تزریق می‌کنند. بنابراین در تزریق، برش پوست و جراحی، صورت نمی‌گیرد و به این دلیل که چربی‌ها از بدن خود فرد برداشت شده است، بیشترین سازگاری را با بدن دارد.

این روش برای کسانی که سینه‌ها و باسن‌های کوچکی دارند یا پستان‌ها و باسن‌شان دچار افتادگی شده است، مناسب است.

ماندگاری این عمل به شرط تبحر پزشک، تقریبا دائمی است ولی با بالا رفتن سن، از کیفیت آن کاسته می‌شود. عمل تزریق چربی به دلیل استفاده از بافت خود بدن، طبیعی‌تر از پروتز است، با این حال برای کسانی که چربی اضافه زیادی در بدن ندارند یا شرایط خاصی دارند که امکان تزریق چربی برای آن‌ها وجود ندارد، عمل پروتز انجام می‌شود. در هر حال قبل از انجام هر عملی، مشاوره با پزشک برای بررسی وضعیت بیمار و انتخاب بهترین راه، ضروری است.

عوارض تزریق چربی:

اگر بیمار بعد از عمل، میزان زیادی وزن از دست بدهد یا برعکس، چاق بشود، می‌تواند اثرات تزریق را تحت تأثیر قرار بدهد. احتمال ناموفق بودن عمل و نیاز به تزریق دوباره به خاطر دفع چربی، تبدیل شدن چربی به چربی ناصاف و سفت، عدم تقارن سینه یا باسن، آمبولی چربی که می‌تواند منجر به سکته مغزی، قلبی و حتی مرگ شود، کلسیفیکاسیون (رسوب کلسیم) چربی در سینه یا باسن که منجر به سفت شدن جربی می‌شود، از عوارض احتمالی این عمل است.

علاوه بر عوارض تزریق، باید عوارض لیپوساکشن (برداشت چربی) را هم در نظر گرفت. آسیب به عروق و اعصاب، عوارض بیهوشی، عفونت، احتمال تجمع مایع، فرورفتگی‌های غیرطبیعی و … از جمله عوارض برداشت چربی است.

 

 

خرید پکیج‌ حجم دهنده قانون

 

 

۲. ورزش برای حجم‌دهی به سینه و باسن

یکی از بهترین راه‌ها برای افزایش سایز و تنظیم فرم سینه و باسن، ورزش است. اگر ریسک عمل‌های جراحی برای شما مانع این کار است، یکی از بهترین و بی‌دردسرترین روش‌ها، انجام حرکات ورزشی مخصوص این اندام است. بعضی از این حرکات، حرکت‌های باشگاهی هستند که نیاز به وسایل و دستگاه‌های ورزشی دارند. اما بعضی دیگر، ورزش‌هایی هستند که در خانه می‌توانید آن‌ها را انجام بدهید.

قبل از اینکه بخواهید حرکات ورزشی مناسب بزرگ کردن سایز سینه یا بزرگ کردن باسن را در اینترنت جست‌وجو کنید، از یک مربی متبحر مشورت بگیرید تا متناسب با شکل و فرم بدن‌تان و وضعیت جسمی و سلامت‌تان، به شما تمرینات مؤثر و متناسب با خودتان را پیشنهاد کند.

در زیر به تعدادی از مهم‌ترین حرکت‌های ورزشی که در خانه می‌توانید انجام بدهید تا به تقویت و حجم‌دهی عضلات سینه و باسن کمک می‌کند، اشاره می‌کنیم.

افزایش سایز سینه با ورزش

شنای سوئدی:

این حرکت با تقویت ماهیچه‌های سینه، به سفت شدن آن کمک می‌کند. برای این حرکت به شکم روی زمین بخوابید. کف دو دوست را روی زمین بگذارید و با منقبض کردن عضلات‌تان، خود را به سمت بالا بکشید. به گونه‌ای که آرنج‌هایتان صاف باشد و دست‌ها زیر شانه قرار بگیرد. سپس به آرامی، با خم کردن آرنج‌ها، سینه را به زمین نزدیک کنید و مجدد با باز کردن آرنج، خودتان را بالا بکشید.
دقت کنید که در این حرکت، نوک آرنج‌های‌تان باید به سمت عقب باشد و نوک انگشتان پا، با زمین اتصال داشته باشد.

پوش‌آپ دیوار:

پوش‌آپ دیوار یک حرکت خوب دیگر برای تقویت عضلات و حجم‌دهی سینه است. این حرکت شبیه به شناست، با این تفاوت که به جای اینکه روی زمین دراز بکشید، رو به یک دیوار می‌ایستید و دو کف دست را به دیوار می‌چسبانید. پاها کمی عقب‌تر از سر، روی زمین قرار می‌گیرد. سعی کنید دیوار را فشار دهید. آرنج‌ها در این حالت باید صاف باشد.
بعد با خم کردن آرنج، صورت‌تان را به دیوار نزدیک کنید و مجددا با فشار دست‌ها و انقباض عضلات سینه، خودتان را به عقب هل بدهید.

پرس سینه افقی:

برای تقویت عضلات سینه، بایستید و دست‌هایتان را به روبرو و موازی هم باز کنید. آرنج‌ها را ۹۰ درجه خم کنید. حالا با حفظ زاویه‌ی آرنج‌ها، بازوها را به دو طرف باز کنید. طوری که در راستای بدن قرار بگیرند.

اسکات:

اسکات شناخته شده‌ترین حرکت برای افزایش حجم باسن است. پاها را به اندازه‌ی عرض لگن باز کنید. شکم خود را تو داده و سفت نگه دارید. بعد باسن را عقب بدهید و آرام پایین بروید، تا جایی که ران‌های شما با زمین موازی باشند. زانوهای شما نباید از نوک انگشتان پا جلوتر بزنند. در این حالت، پشت بدن باید صاف و سینه باز شده باشد. فشار را به پاشنه‌های پا منتقل کنید تا زانوها آسیب نبینند. کمی در این حالت مانده و بعد به آرامی بلند شوید.
تا جایی که می‌توانید این حرکت را تکرار کنید. اسکات را هرچه آرام‌تر و با تمرکز بیشتر انجام دهید، تأثیر بیشتری خواهد داشت.

پل:
حرکت پل نیز برای سفت کردن باسن بسیار مناسب است. به پشت روی زمین دراز بکشید. کف پاها را روی زمین بگذارید و دست‌ها را کنار خود قرار دهید. قفسه سینه و شکم را آهسته بالا ببرید، تا جایی که از زانوها تا سر، یک خط صاف را تشکیل دهند. چند ثانیه در این حالت بمانید و بعد به آرامی باسن را پایین بیاورید.

کیک دانکی:
این حرکت نیز تأثیر زیادی روی عضلات باسن دارد. چهار دست و پا روی زمین قرار بگیرید. دست‌ها باید زیر شانه صاف باشند و پاها موازی و در کنار هم. پای راست را همان‌طور که از زانو خم است، از زمین بلند کرده و بالا ببرید. دقت کنید پشت خود را برای بالا بدن پا خم نکنید. فشار را به عضلات باسن منتقل کرده و پا را بالا بیاورید.
بعد از چند بار تکرار، پا را عوض کنید و همین حرکت را با پای چپ تکرار کنید.

در کنار ورزش کردن، مکمل‌هایی هم برای عضله‌سازی وجود دارد که بهتر است از مصرف آن‌ها به دلیل زیان‌هایی که دارند، خودداری کنید.

۳. داروهای گیاهی و گیاهان دارویی برای بزرگ کردن سایز سینه و باسن:

قرص‌های افزایش دهنده سایز سینه و باسن از گیاهانی مثل نخل اره‌ای، دانگ کوای، رازیانه، شنبلیله، سیب‌زمینی وحشی مکزیکی، دامیانا، رازیانه، مریم گلی و … تهیه می‌شود که سبب افزایش ترشح هورمون‌های زنانه مثل استروژن می‌شود. به این گیاهان پروهورمون گفته می‌شود. این داروها ابتدا باعث افزایش تراکم بافت سینه و باسن و سفتی آن‌ها می‌شوند و سپس به افزایش سایز کمک می‌کنند.
اثرات این داروها معمولا بعد از چهار هفته دیده می‌شود.

نکته مهمی که در مصرف قرص‌های گیاهی باید در نظر داشته باشید، این است که نوع قرص‌ها برای هر فرد، با توجه به سطح هورمون‌های مختلفی که در بدن دارد، تعیین می‌شود. بنابراین مصرف آن‌ها باید زیر نظر پزشک باشد. ضمن اینکه نمونه‌های تقلبی آن هم در بازار زیاد است.

با این حال از گیاهان دارویی هم می‌توانید برای افزایش هورمون استروژن کمک بگیرید:

رازیانه:

رازیانه غنی از موادی به نام فلاونوئیدها است که به ترشح هورمون استروژن کمک می‌کند. افزایش این هورمون باعث رشد سینه‌ها می‌شود. برای این منظور می‌توانید از دمنوش رازیانه و یا عرق رازیانه استفاده کنید.
یک قاشق غذاخوری رازیانه را در یک فنجان آب‌جوش بریزید و بگذارید دم بکشد. بعد آن را بنوشید. به جای دمنوش رازیانه، می‌توانید روزی یک فنجان عرق رازیانه بنوشید و بعد از یک تا سه ماه، اثرات آن را ببینید.
دقت کنید که رازیانه قاعده‌آور است. بنابراین مصرف آن در زمان قاعدگی و بارداری ممنوع است.

مریم گلی:

مریم گلی نیز یکی دیگر از گیاهانی است که سبب افزایش هورمون استروژن می‌شود. گیاه مریم گلی دردهای قاعدگی و خونریزی پریودی را نیز کم می‌کند.
برای استفاده از این گیاه، یک قاشق از آن را در یک فنجان آب جوش بریزید و بعد از چند دقیقه آن را صاف کنید و بنوشید.

شنبلیله:

شنبلیله به دلیل اینکه یک فتواستروژن قوی است، به تحریک و ترشح هورمون‌های استروژن و پروژسترون که در رشد و سفتی سینه‌ها اثر دارند، کمک می‌کند. هم از برگ‌های این گیاه می‌توانید استفاده کنید و هم از تخم آن. تخم شنبلیله را می‌توانید آسیاب کنید و روی غذا بریزید، یا آن را دم کنید و بنوشید.

۴. ماساژ

ماساژ دادن به طور منظم یکی از راه‌های ساده‌ی افزایش سایز سینه و باسن است. ماساژ دادن باعث می‌شود جریان خون در پستان بیشتر شده، به کشش بافت درون سینه کمک می‌کند تا ظاهری سفت‌تر و بزرگ‌تر به خود بگیرد. انجام ماساژ به طور منظم به افزایش پرولاکتین که سبب بزرگ‌تر شدن سینه می‌شود، کمک کند.

ماساژ سینه:
برای ماساژ می‌توانید از این سه حرکت زیر استفاده کنید:

حرکت اول:

کمی روغن طبیعی مثل روغن زیتون یا روغن‌هایی که در انتهای مطلب ذکر شده را کف دست ریخته و دست‌ها را به هم بمالید تا گرم شود. بعد کف دست‌ها را روی سینه گذاشته انگشتان‌تان را روی سینه‌ها باز کنید. حالا به آرامی به صورت دورانی، به سمت داخل ماساژ بدهید؛ طوری که انگشتان دست راست در جهت عقربه‌های ساعت و انگشتان سمت چپ خلاف عقربه‌های ساعت حرکت کند.

حرکت دوم:

برای این حرکت، با دست راست، سینه چپ و با دست چپ، سینه سمت راست را با ملایمت ماساژ بدهید. برای اینکه بهتر نتیجه بگیرید، ماساژ را با کمی فشار دست انجام دهید تا روی بافت سینه اثر داشته باشد. اطراف نوک پستان را به آرامی ماساژ دهید. می‌توانید از روغن خراطین هم استفاده کنید.

حرکت سوم:

قبل از ماساژ، کف دستان‌تان مقداری روغن بریزید و بعد دو دست را به هم بمالید تا گرم شود. سپس از زیر سینه‌ها شروع به ماساژ کنید و در جهت نوک سینه پیش بروید. تصور کنید چربی را از اطراف، به طرف سینه هدایت می‌کنید.

هر حرکت را پنج دقیقه، دو بار در روز و حداقل یک ماه انجام بدهید. نوک سینه‌ها را ماساژ ندهید.

ماساژ باسن:

ماساژ دادن باسن نیز سبب افزایش گردش خون شده، ماهیچه‌هایی را که در فرایند کارهای روزانه، نشستن و ایستادن سفت شده‌اند، به تدریج شل می‌کند و اجازه می‌دهد چربی‌ها به آرامی به سمت باسن حرکت کنند. به علاوه، ماساژ دادن باعث تحرک هورمون‌ها نیز می‌شود.

برای ماساژ باسن می‌توانید از روغن نارگیل، روغن دانه کتان یا روغن‌هایی که در انتهای این مطلب آورده شده، استفاده کنید. قبل از خواب، باسن را با مقداری روغن چرب کنید و به مدت پنج تا ده دقیقه به آرامی ماساژ بدهید و اجازه دهید روغن تا صبح روی باسن بماند.

اما فراموش نکنید که برای دیدن نتیجه باید یک تا سه ماه، هر روز ماساژ را تکرار کنید.

۵. بادکش‌درمانی برای بزرگ کردن سینه و باسن:

یکی دیگر از روش‌های حجم‌دهی سینه و باسن، استفاده از بادکش سرد است. بادکش با مکشی که در سینه ایجاد می‌کند، هورمون استروژن و بافت سینه را تحریک می‌کند و سبب بزرگ شدن سینه می‌شود. بادکش باسن هم به افزایش جریان خون و حجم باسن کمک می‌کند.

برای بادکش سینه از کاپ‌های مخصوص آن استفاده کنید. کاپ‌های بادکش باسن بزرگ‌ترند ولی اگر به کاپ‌های بادکش باسن دسترسی ندارید، می‌توانید از کاپ‌های بادکش سینه استفاده کنید.

بهتر است همزمان با شروع درمان، از مصرف دمنوش یا عرق رازیانه هم بهره ببرید. البته در مصرف آن زیاده‌روی نکنید؛ چون رازیانه می‌تواند سبب افزایش وزن و چاقی شود. مصرف رازیانه در زمان عادت ماهیانه، مناسب نیست.

باسن و سینه را قبل از بادکش کردن با روغن خراطین یا روغن زالو که در انتهای مطلب درباره‌شان صحبت کرده‌ایم، چرب کنید و به مدت چند دقیقه ماساژ دهید تا جذب شود. بعد کاپ‌ها را روی سینه و باسن قرار دهید و به کمک دستگاه وکیوم، تا جایی که باعث سوزش و درد زیاد نشود، مکش ایجاد کنید.

روزانه ده دقیقه برای هر باسن و هر سینه عمل بادکش را انجام دهید. بعد از دو تا سه ماه می‌توانید نتیجه را ببینید. بعد از آن استفاده از بادکش را به چند بار در هفته کاهش دهید تا زمانی که به نتیجه دلخواه برسید.

۶. رژیم غذایی مؤثر در افزایش سایز سینه و باسن:

رژیم غذایی روی سلامت اندام‌ها تأثیر زیادی دارد؛ به خصوص اگر در کنار ورزش به آن توجه شود. رژیم غذایی‌ای که تعادل خوبی از فتواستروژن‌ها و پروژسترون‌ها و منگنز و مواد معدنی کمیاب داشته باشد، می‌تواند به رشد و سلامت اندام بدن، به خصوص سینه‌ها کمک کند. مصرف پروتئین را بعد از ورزش برای رشد بهتر باسن فراموش نکنید.

برای افزایش سایز باسن‌ها سراغ مواد غذایی با پروتئین بالا و چربی سالم بروید. مصرف سالمون، تخم‌مرغ، کینووا، حبوبات، برنج قهوه‌ای، آووکادو، توفو (پنیر سویا) و کره بادام‌زمینی کمک مؤثری به تقویت ماهیچه‌های بدن، از جمله ماهیچه‌های باسن می‌کند.

علاوه بر این‌ها مواد غذایی زیر نیز در افزایش سایز باسن و سینه مؤثرند:

۱. شیر

شیر خواص زیادی دارد و مصرف آن به افراد مختلف در تمام سنین توصیه می‌شود. اگر برای بزرگ کردن سایز سینه و باسن به دنبال راه‌های طبیعی و بی‌خطر هستید، مصرف شیر را در رژیم غذایی‌تان پررنگ کنید. شیر حاوی استروژن، پروژسترون و حتی پرولاکتین است که به افزایش سایز سینه کمک می‌کنند.

به علاوه شیر گردش خون را در سینه افزایش می‌دهد. غیر از شیر می‌توان از ماست و پنیر هم در رژیم غذایی استفاده کرد.

۲. دانه‌ها و مغزها

مصرف یک مشت آجیل در روز، برای سلامت عمومی بدن بسیار مفید است. مغزها علاوه بر اینکه حاوی ویتامین‌ها و مواد معدنی‌ای هستند که سبب بهبود عملکرد قلب و مغز می‌شود، میزان خوبی از چربی و پروتئین دارند که به افزایش سایز باسن و پستان کمک می‌کند.

گردو، بادام هندی، بادام زمینی، تخمه آفتابگردان، بذر کتان، تخمه کدو به تحریک و تعادل استروژن در بدن کمک می‌کنند.

۳. غذاهای دریایی

غذاهای دریایی مثل میگو و ماهی‌های چرب و صدف، حاوی امگا ۳ و منگنز هستند که عملکرد هورمون‌ها را در بدن هماهنگ می‌کند. بنابراین یکی از مواد غذایی مفید برای افزایش سایز سینه و باسن محسوب می‌شوند.

۴. مرغ

مرغ هم می‌تواند سطح استروژن را در بدن ما افزایش بدهد. به همین دلیل برای رژیم افزایش سایز سینه و باسن مفید است.

۵. دانه شنبلیله

شنبلیله یکی از سبزی‌هایی است که شیر مادران را زیاد می‌کند. مصرف منظم عصاره دانه شنبلیله می‌تواند به افزایش سایز سینه‌ها و باسن کمک کند.

دانه‌های شنبلیله منبع غنی فیتواستروژن‌ها هستند که جریان خون را تحریک می‌کند و به رشد غدد پستانی کمک می‌کند. عصاره دانه شنبلیله هم به صورت کپسول و هم روغن در بازار عرضه می‌شود.

۶. گوشت کم‌چرب

گوشت بدون چربی، سالم‌ترین گوشت مصرفی است که فواید زیادی دارد. گوشت به خاطر پروتئین و چربی سالمی که دارد به پُرتر شدن پستان‌ و باسن کمک می‌کند.

۷. روغن‌های سالم

مصرف روغن همیشه هم بد نیست. اگر از روغن‌های سالمی مثل روغن آووکادو و روغن زیتون استفاده کنید، بعد از چند هفته اثرات آن را خواهید دید. چربی‌های سالم، برای تقویت رشد غدد پستانی مفیدند. با این حال دقت کنید که هم به اندازه مصرف کنید و هم سراغ روغن‌های باکیفیت بروید.

۸. دال عدس

عدس قرمز یا دال عدس هم منبع خوبی از فیتواستروژن و پروتئین است. برای افزایش سایز سینه و باسن، دال عدس را در رژیم غذایی خودتان بگنجانید.

۹. سبزیجات برگ سبز

سبزیجات سرشار از مواد مغذی هستند که نه تنها منبع خوبی از فیتواستروژن طبیعی‌اند، بلکه عملکرد هورمونی را متعادل  می‌کنند و به رشد و بازسازی بافت سینه‌ها و باسن کمک می‌کنند. سبزی‌ها سرعت پیری را نیز کم می‌کنند.

اسفناج، کلم بروکلی، جوانه‌ها، شاهی آبی، کلم و کاهو برای بزرگ‌تر شدن سینه و باسن مفیدند.

۱۰. میوه‌ها

از بین میوه‌ها آن‌هایی که سبب تقویت استروژن می‌شوند، برای رژیم بزرگ کردن سینه و باسن مفیدند؛ میوه‌هایی مثل انواع توت‌ها، گیلاس، آلبالو، بلوبری، آلوها و سیب.

عوارض افزایش سطح استروژن: دقت کنید که مصرف زیاد داروها و گیاهانی که باعث بالا رفتن سطح استروژن در بدن می‌شود، می‌تواند در درازمدت مشکلاتی چون ریزش مو، بدخوابی و کم‌خوابی، چاقی، ناباروری، سینه‌های فیبروکیستیک، سقط جنین‌های مکرر، فیبروئیدهای رحمی و اندرومتریوز را در پی داشته باشد. بنابراین همواره زیر نظر یک پزشک باشید و از مصرف خودسرانه پرهیز کنید.

۷. روغن‌های گیاهی

استفاده از روغن‌های گیاهی قبل از ماساژ سینه و باسن می‌تواند به رشد سینه و باسن کمک کند. دقت کنید که هر روغنی مناسب هر پوستی نیست، بنابراین قبل از مصرف، مقدار کمی از آن را روی دست‌تان تست کنید. اگر پوست دست‌تان واکنش آلرژیک نشان نداد می‌توانید از آن استفاده کنید.

روغن های گیاهی و افزایش سایز باسن

روغن خراطین:

پرآوازه‌ترین روغن برای حجم‌دهی به سینه و باسن و حتی گونه‌ها، روغن خراطین است. این روغن علاوه بر حجم‌دهی، پوست را جوان می‌کند و چین و چروک پوست را برطرف می‌کند. روغن خراطین از افتادگی پستان جلوگیری می‌کند و آن را سفت می‌کند.
از این روغن می‌توانید در هنگام ماساژ سینه و باسن استفاده کنید. برای گرفتن بهترین نتیجه، قبل از خواب، در غیر ایام عادت، یک لیوان عرق یا دم‌کرده رازیانه را همراه با کمی عسل میل کنید.

برای ماساژ سینه و باسن، حوله‌ای را گرم کنید و سه تا پنج دقیقه روی سینه و باسن بگذارید تا منافذ پوست باز شود و روغن سریع‌تر جذب شود.
بعد مقداری روغن خراطین بردارید و پنج دقیقه سینه‌ها را به صورت دورانی ماساژ دهید. در پنج دقیقه دوم، دست را دور سینه حلقه کرده و از انتها به سمت جلو بکشید؛ و یا از بادکش سینه استفاده کنید. ممکن است بادکش کمی کبودی روی سینه ایجاد کند که بعد از یک هفته از بین می‌رود.
بعد از این مرحله، دوباره کمی سینه را با روغن آغشته کنید و از قسمت زیرین به سمت بالا ماساژ دهید. در نهایت یک کیسه فریزر یا سلفون روی سینه بگذارید تا از برخورد روغن با لباس‌تان جلوگیری کند و بعد از یک تا سه ساعت بشویید.
این عمل را روزی یک یا دو بار به مدت ۴۰ تا ۶۰ روز تکرار کنید.

روغن زالو:

روغن زالو از کرم خشک شده‌ی زالو که در روغن زیتون یا کنجد فرآوری می‌شود، ساخته شده است. این روغن حجم‌دهنده و سفت‌کننده‌ی اندام و عضلات لطیف است و گردش خون را افزایش می‌دهد.

برای استفاده از این روغن در حجم‌دهی سینه و باسن، ابتدا موضع مورد نظر را بشویید و خشک کنید. بعد بین یک تا سه دقیقه ماساژ بدهید یا با حوله، گرم کنید. مقداری روغن زالو بمالید و بین پنج تا هفت دقیقه ماساژ دهید تا خوب جذب شود. بعد از دو تا سه ساعت، موضع را بشویید.
روزی دو بار این عمل را تکرار کنید.

روغن دارچین:

روغن دارچین با بهبود گردش خون،می‌تواند سبب افزایش حجم لب،گونه یا سینه و باسن شود به شرط اینکه همراه با استفاده از بادکش هم باشه این حجم‌دهی پایداره. برای استفاده از روغن دارچین، آن را با کمی روغن خراطین، به نسبت ۳ به ۵ مخلوط کنید و به شیوه‌ای که در بالا ذکر شد، ماساژ دهید.

خرید روغن‌های زیبایی و آرایشی قانون

برند قانون در زمینه روغن‌های گیاهی بیشتر از یک دهه تجربه موفق در بازارهای داخلی و کشورهای اطراف دارد. بنابراین اگر برای افزایش سایز سینه و باسن، به یکی از روغن‌های تأثیرگذار نیاز دارید، می‌توانید با اطمینان خاطر، آن روغن را از فروشگاه اینترنتی قانون تهیه کنید و بدون پرداخت هزینه ارسال، درب منزل تحویل بگیرید. گارانتی محصولات ما، بازگرداندن کامل وجه، در صورت نارضایتی شما از مصرف روغن‌هاست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط