قانون | محصولات طبیعی و ارگانیک

ورود / ثبت نام

روغن خراطین چقدر حجم می‌دهد؟

روغن خراطین چقدر حجم می‌دهد؟

محتوای جدول

 • روغن خراطین یک روغن کمیاب، دارای خواص معجزه‌آسا و حجم‌دهی بالاست. در گذشته بین درباریان و ثروتمندان از این روغن به‌عنوان روغن‌ آرایشی استفاده می‌شده است و در برخی موارد نیز طبیب‌ها از این روغن بهره می‌بردند. امروزه نیز بسیاری از افراد از روغن خراطین به دلیل اینکه مثل درمان‌های شیمیایی عوارضی ندارد به عنوان یک حجم‌دهنده دائمی و البته طبیعی بهره می‌برند.

   

  حجم دهی روغن خراطین

   

  این مقاله اطلاعات در مورد مباحث زیر در اختیار شما قرار می‌دهد:   

  عوامل موثر بر میزان حجم دهی روغن خراطین

  مقدار حجم‌دهی روغن خراطین در اندام‌های مختلف

  کار‌هایی که روند حجم‌دهی روغن خراطین را افزایش می‌دهند.

  نکاتی برای مصرف روغن خراطین

  عوامل موثر بر میزان حجم دهی روغن خراطین

  میزان حجم دهی روغن خراطین به عوامل مختلف چون: طبع فرد، نحوه مصرف، سن، ژنتیک و غیره بستگی دارد. تعدادی از این عوامل در این بخش شرح داده شده‌ و در مطلب همه چیز در مورد روغن خراطین! میتوانید توضیحات کامل تری بدست بیاورید.

  طبع:

  ر‌وغن خراطین طبع گرمی دارد و اثربخشی این روغن بر روی افرادی که داری طبع خشک هستند کمتر است. طبع گرم این روغن ممکن است در برخی افراد موجب ایجاد آکنه خفیف روی پوست شود. حجم‌دهی این روغن در افرادی که دارای طبع مرطوب هستند، بالاتر است.

  ژنتیک افراد:

  برخی از افراد به صورت ژنتیکی قسمتی از اعضای بدن‌شان کم‌حجم یا حجیم است. بنابراین افراد که به صورت ژنتیکی اندام مورد نظر‌شان کم‌حجم باشد، با مصرف روغن خراطین نتیجه آنچنانی نخواهند گرفت. به‌طور مثال اگر شخصی به صورت ژنتیکی باسن کوچکی داشته باشد، انتظاری که می‌توان داشت، افزایش ۱-۲ سایز است.

  نوع پوست افراد:

  افرادی که پوست مقاومی دارند، خون‌رسانی کمتری در سطح پوست هم خواهند داشت. در ادامه مقاله اشاره شده است که برای گرفتن نتیجه، تحریک پوست به منظور خون‌رسانی بیشتر لازم است. پس افرادی که پوست مقاوم‌تری دارند طبیعتا نتیجه کم‌تری می‌گیرند.

  سن افراد:

  تحقیقات نشان داده است بسیاری از افرادی که سن زیر ۲۵ سال دارند، به نتایج ماندگار و قابل توجهی دست خواهند یافت.

  کیفیت محصول:

  توجه داشته باشید که از جاهای معتبر روغن خراطین تهیه کنید. مسئله بعدی این است که بسیاری از افراد روغن‌هایی که ته‌نشین دارند را روغن اصل می‌دانند اما این الزاما صحیح نیست.

  روش مصرف:

  روش استفاده صحیح، قبل و بعد از استفاده روغن، به‌طور قطع می‌تواند بر روی افزایش سایز تاثیر‌گذار باشد. به طور مثال شستشوی پوست و استفاده از کمپرس گرم به مدت ۲-۳ دقیقه قبل از مصرف. همچنین بادکش کردن هم قبل و هم بعد از استعمال روغن و مواردی دیگر که در ادامه به آن اشاره می‌شود.

  میزان مصرف: گاهی تصور می‌شود که باید مقدار بیشتر از روغن باید روی محل مورد نظر استفاده کرد تا سریع‌تر نتیجه گرفت. در صورتی که نتیجه دلخواه به مصرف به‌اندازه و مداوم آن بستگی دارد.

  دوره‌ی درمان: این داروی درمانی نیز مانند بسیاری از محصولات دیگر، نیازمند طی کردن بازه زمانی خاصی خود است و باید ۴۰ تا ۹۰ روز، دوره را ادامه داد.

   

   

  مقدار حجم دهی روغن خراطین در اندام‌های مختلف

  افراد از روغن خراطین برای حجم‌دهی اندام‌های مختلف استفاده می‌کنند. در این بخش مقدار حجم دهی روغن خراطین برای برخی از اندام‌ها گفته شده است.

   

  افزایش طول آلت تناسلی

  کوچک بودن آلت تناسلی یکی از مشکلاتی است که باعث نارضایتی جنسی در مردان می‌شود. امروزه این نگرانی بیشتر از گذشته شده و افراد زیادی را به مراجعه به کلینیک‌های مختلف زیبایی سوق داده است. اما بهتر است بدانید که بسیاری از این درمان‌ها مشکل را به طور کامل حل نمی‌کنند. ممکن است از انواع کرم‌های شیمیایی برای درمان این مشکل استفاده کرده باشید.
  در بسیاری از موارد، کرم‌های افزایش‌دهنده حجم تنها به طور موقت موثر هستند. همچنین می‌تواند عوارض جانبی جبران‌ناپذیری داشته باشد. روغن خراطین تنها برای افزایش سایز آلت تناسلی نیست، بلکه بیشتر در افزایش قطر تاثیر‌گذار است. خرید این روغن در میان مردان بسیار رایج است. به طور طبیعی آلت تناسلی را بزرگ می‌کند و در افزایش اعتماد به نفس در رابطه جنسی مفید است.
  خوشبختانه حجم دهی روغن خراطین دائمی است، اما توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید تاثیر آن را ببینید، این روغن را روزانه به مدت ۸-۶ هفته استفاده کنید. استفاده منظم از این روغن، طول آلت تناسلی شما را ۵-۲ سانتی‌متر افزایش می‌دهد. اما روغن زالو نیز اثر‌بخشی شبیه به روغن خراطین دارد. بنابراین توصیه می‌شود برای تسریع در روند حجم‌دهی و کیفیت از روغن‌های ترکیبی (میکس‌شده) این دو روغن استفاده شود.

   

  روغن خراطین حجم دهنده سینه

  افزایش سایز سینه 

  بسیاری از زنان از پروتز، جراحی، تزریق ژل و موارد دیگر برای افزایش سایز سینه‌های خود استفاده می‌کنند. داشتن سینه‌های حجیم در اعتماد به نفس خانم‌ها بسیار موثر است. اگر خطر و زمان نقاهت پس از جراحی و هزینه آن را نمی‌خواهید، می‌توانید از این روغن بهره ببرید. پزشکان کیفیت روغن گیاهی خراطین را به صورت علمی ثابت کرده‌اند.
  اگر سینه‌های‌تان با افزایش سن افتادگی پیدا کرده‌اند یا به شکل دلخواه نیستند، از این روغن طبیعی به مدت ۳۵ تا ۵۰ روز استفاده کنید. استفاده از آن بسیار آسان است، کافی است چند قطره روغن را با حرکات دایره‌ای روی سینه ماساژ دهید. سفت کردن و کشش پوست سینه به خوش فرم کردن سینه‌های شما کمک خواهد کرد.

  خوش‌فرم‌ شدن باسن

  روغن خراطین در اغلب موارد برای تقویت و سفت کردن عضلات باسن نیز استفاده می‌شود. این کرم باعث کشش پوست و تقویت عضلات باسن و افزایش سایز عضلات این ناحیه می‌شود. اگر باسن کوچکی دارید و می‌خواهید فرم آن را بهتر کنید، استفاده از روغن خراطین را فراموش نکنید.
  برای تاثیر‌گذاری بیشتر بهتر است بعد از استفاده از آن ورزش کنید. استفاده از روغن خراطین همراه با ورزش باعث بهبود گردش خون در عضلات و افزایش حجم می‌شود. برای مشاهده تاثیر این روغن ۳۰ تا ۵۰ روز، روزی یک بار از این روغن استفاده کنید.

  حجم‌دهنده لب‌ها

  لب‌ها یکی از مهم‌ترین اجزای صورت شما هستند. لب‌های بزرگ و حجیم، جذاب‌تر از لب‌های نازک و کوچک هستند. لب‌های برخی افراد با افزایش سن چروکیده و کم حجم می‌شوند، در این صورت بسیاری از افراد برای بهبود ظاهر لب‌های خود از پروتز و چربی استفاده می‌کنند.
  جدا از هزینه و درد جراحی، در بیشتر موارد استفاده از این گزینه‌ها فرم لب را از حالت طبیعی خارج می‌کند. در صورتی که استفاده از روغن خراطین زیبایی طبیعی لب‌ها را حفظ می‌کند و گردش خون و حجم لب به تدریج در حین استفاده از آن افزایش می‌یابد.
  حجم دهی روغن خراطین برای لب‌ها تنها با ۳۰ روز امکان‌پذیر است. کافیست یک قطره از این روغن گیاهی به مدت یک ماه روی لب‌های خود ماساژ دهید و بعد از آن تغییری در زیبایی لب‌های خود مشاهده خواهید کرد.

   

  روغن خراطین حجم دهنده گونه

  حجم‌دهنده گونه‌ها

  گونه ها نقش بسیار موثری در زیبایی افراد به خصوص خانم‌ها دارند. امروزه برای زیبایی گونه‌ها از عمل زیبایی، تزریق ژل و چربی استفاده می‌کنند. این نوع جراحی به دلیل حرکت ژل زیر پوست و عوارضی مانند تورم، کبودی و التهاب سلولی توسط بسیاری از جراحان رد شده است.
  روغن خراطین یک حجم‌دهنده طبیعی است که نه تنها به گونه‌های شما حجم می‌دهد، بلکه باعث کشیدگی طبیعی پوست گونه‌ها نیز می‌شود. برای نتیجه بهتر، توصیه می‌شود قبل استفاده از روغن خراطین، بخور گیاه افسنطین را به مدت بیست دقیقه انجام دهید. این کار باعث افزایش گردش خون و باز شدن منافذ پوست و در نتیجه جذب بهتر روغن خواهد شد.

   

  کار‌هایی که روند حجم دهی روغن خراطین را افزایش می‌دهند:

  ۱. قبل از مصرف، پوست خود را کاملا بشویید.
  ۲. پس از خشک کردن پوست، ناحیه موردِ‌نظر را چند دقیقه ماساژ دهید تا گردش خون در آن قسمت افزایش یابد.
  ۳. یک الی دو بار در روز، روغن خراطین را روی محل مورد نظر به صورت دورانی ماساژ دهید.
  ۴. قبل از مصرف به مدت ۳-۵ دقیقه محل مورد نظر را با حوله یا کمپرس، گرم کنید. این کار موجب باز شدن منافذ پوست شده و جذب روغن سریع‌تر خواهد شد.
  ۵. برای افزایش حجم سینه بهتر است هر شب (به غیر از ایام عادت ماهانه) قبل از خواب، یک لیوان دم کرده یا عرق رازیانه را با کمی عسل مخلوط و میل کنید.
  ۶. برای افزایش قطر و حجم آلت تناسلی توصیه می‌شود که از روغن ترکیبی زالو و خراطین استفاده شود.
  ۷. روغن را به مدت ۱۰ دقیقه رو محل ماساژ دهید.
  ۸. پس از استفاده از روغن خراطین، اجازه دهید حداقل ۲ و حداکثر ۸ ساعت روی پوست بماند و سپس آن را با صابون ملایم یا شامپو بچه بشویید.
  ۹. بهترین زمان برای مصرف روغن خراطین شب قبل از خواب است.
  ۱۰. استفاده از بادکش بر روی پوست قبل و بعد از استفاده از روغن، سبب افزایش حجم‌دهی و کسب نتیجه بهتر می‌شود. البته که استفاده از بادکش بر روی پوست ممکن است موجب کبودی خفیف یا التهاب شود؛ اما پس از چند روز برطرف خواهد شد.

  روغن خراطین چقدر حجم می‌دهد؟

   

  نکاتی در مصرف روغن خراطین

  مصرف خوراکی این روغن ممنوع است.
  افراد مبتلا به آکنه و صورت چرب باید در استفاده از روغن خراطین احتیاط کنند و پس از ۲ ساعت صورت را بشویند.
  قبل از استفاده روغن را ۲ یا ۳ بار روی پوست دست تست کنید و در صورت عدم ایجاد حساسیت پوستی، می‌توانید به‌راحتی روغن را برای تمام بدن استفاده کنید.
  چنانچه پس از مصرف، التهاب یا جوش روی پوست‌تان ایجاد شد بهتر است پنبه را به سرکه آغشته کنید و روی محل بزنید.
  برخی تولید‌کنندگان در فرمولاسیون خود از داروهای شیمیایی مثل کورتون (به منظور سریع کردن حجم دهی روغن خراطین و زمان اثر‌بخشی) استفاده می‌کنند. این فرمولاسیون، با ایجاد پف مصنوعی در پایان دوره مصرف، عوارض بسیار چون افتادگی پوست و غیره ایجاد می‌کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱۰ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نوشته های مرتبط