قانون | فروشگاه روغن های زیبایی ارگانیک

ورود / ثبت نام
ورود
ثبت نام

بخش ناحیه کاربری

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0
ورود / ثبت نام
ورود
ثبت نام
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0

سن استفاده از روغن خراطین

سن استفاده از روغن خراطین

سن استفاده از روغن خراطین

محتوای جدول

 • اگر دوست دارید زمان را متوقف کنید و اندکی بیشتر در جوانی زندگی کنید و یا به فکر برجسته کردن برخی از اندام‌های بدن تان به کمک روغن خراطین هستید، این مقاله را بخوانید تا دوران طلایی تلاش برای رسیدن به این هدف را ازدست ندهید.

   

  روغن خراطین کیمیای زندگی

  از کیمیای کارتون‌ها چه خبر؟

  حتما یادتان می‌آید که در کودکی، پایه داستان‌ها و کارتون‌های زیادی، یک شیشه کوچک شفاف با محلولی آبی رنگ در آن بود که گاهی با نام اکسیر جوانی، یا محلول زیبایی جاودان از آن یاد می‌کردند و بیشتر اوقات در انتهای داستان یا شیشه از دست کسی می‌افتاد و می‌شکست و همزمان آه از نهاد ما نیز بلند می‌شد که‌ای وای اکسیر و آن همه تلاش‌ کاراکتر‌های داستان به باد رفت. برخی از اوقات هم قصه با یک پیام اخلاقی که چنین معجونی وجود ندارد و آدمی فنا پذیر‌تر و ضعیف‌تر از این حرفهاست که بتواند چنین ترکیبی را بسازد، تمام می‌شد.
  ما نیز در دنیای کودکانه مان، به این نتیجه می‌رسیدیم که چقدر آدم‌ها دوست دارند جوان بمانند و حیف که هنوز کسی نتوانسته فرمول کیمیای زندگی را بدست بیاورد.
  ردپای این میل به جوانی و زیبایی را در قصه‌های شب و در کلبه کوچکی پیدا می‌کردیم که سفید برفی زیبا، هم نشین هفت کوتوله متحد و با درایت می‌شد تا از آسیب نامادریِ حریصْ به لقب زیباترین زن دنیا شدن، در امان بماند و خدا می‌داند که چه لحظه‌ها برای سفید برفی بغض مان را فرو نخوردیم و همزمان با گاز زدن سیب سمی و بیهوش شدن سفید برفی، از ته دلمان بد و بیراه به آینه جادویی نگفتیم که چه می‌شد اگر به ملکه، دروغ می‌گفتی که زیباترین زن جهان است و جان سفید برفی در خطر نبود…

   

  آینه‌ها دروغ نمی‌گویند!

  اما واقعیت این است که آینه‌ها هیچ وقت و حتی برای نجات خودشان از شکسته شدن هم دروغ نمی‌گویند. به همین دلیل هم وقتی در روز‌هایی که برق جوانی در چشمانمان و شادابی و سرزندگی از چهره و نگاه‌مان موج میزند، در آینه نگاه می‌کنیم، با هر شکل و ظاهری، حال خوب نصیبمان می‌شود. با این حال وقتی به سرازیری تند افزایش سن می‌رسیم، دوباره یاد همان قصه‌های کودکانه می‌افتیم و آرزو می‌کنیم کاش علم آن قدر پیشرفت کند که کیمیای جوانی، شگفت انگیز‌ترین کشف بشر شود.

   

  روش‌های جلوگیری از چین و چروک

  نقطه قوت این جاست که کیمیای جوانی، گرچه با این نام و آن کارکردی که ما انتظارش را داریم که با یک قلپ خوردن از آن محلول، زیبا و جاودان شویم، وجود ندارد، اما به تلاش دانشمندان و متخصصان، مشخص شده است که برخی از مواد، خاصیت‌های مورد نظر برای به تعویق انداختن پیری و شل شدگی اندام و صورت را دارند.
  حتما درباره تاثیر روغن‌های طبیعی، ماساژ، ورزش و حتی ماساژور‌های دستگاهی شنیده اید که می‌تواند به بهبود وضعیت اندام‌ها در طولانی مدت کمک کند. البته برخی از افراد، می‌خواهند ره صد ساله را یک شبه طی کنند و به همین دلیل خودشان را به تیغ جراحان می‌سپارند و امیدوارند، دست‌های پر توان جراح نقشی را بر بدنشان بزند که از دیدن آن لذت ببرند و فراموش کنند که بالا رفتن سن و افزایش عمر سلول‌های بدن، چه بلایی بر سر جوانی شان آورده است. حال آنکه عوارض و مشکلات بعد از عمل را باید به جان بخرند و با چهره یا اندامی که جراح برایشان جایگزین کرده است، کنار بیایند. هرچند اگر به دست جراح خبره این جراحی‌ها صورت بگیرد بازهم می‌توان امیدوار بود، اما از آنجا که هزینه جراحی‌های زیبایی و پلاستیک بالاست و، چون بازار داغی در بین اقشار ضعیف تا پولدار جامعه پیدا کرده است، هر فرد غیر متخصصی بدون مدرک هم با مبالغ بسیار کمتر از دستمزد یک جراح حاذق، اقدام به انجام چنین عمل‌هایی می‌کند و نتیجه برای زیباجو وحشتناک‌تر از چیزی می‌شود که انتظارش را داشت!

  روغن خراطین و چروک صورت

   

  کشف کیمیای جوانی

  اما از قدیم هم گفته اند که علاج واقعه قبل از وقوع باید کرد و چه بهتر قبل از آنکه علائم افزایش سن در تار‌های مو و چین‌های صورت خودش را نشان دهد و با دیدن اندام‌های بدن از شل شدن شان غصه بخورید و گرد غم را روی صورت‌تان بنشاند به فکر یک راه حل کم هزینه‌تر و البته سالم‌تر باشید.

   

  خواص روغن خراطین

  شاید میل به زیبایی بیشتر در وجودتان بیشتر از هر زمان دیگری شعله ور شده و دوست دارید برخی از قسمت‌های صورت و بدن تان برجسته‌تر باشند، ولی دنبال یک روش ایمن و بدون درد و خون ریزی هستید.
  به هر حال راه حل این موضوع در همان کیمیایی است که گذشتگان سعی بر کشف آن داشتند، ولی امروز به مدد پیشرفت علم و تلاش محققان، مشخص شده که کیمیای به تعویق انداختن شل شدن اندام‌ها و برجسته سازی آنها، همان روغن طبیعی است که به خراطین معروف است که البته برادر ناتنی‌اش یعنی روغن زالو هم به این روغن معجزه‌گر کمک می‌کند تا ماموریت خود را با موفقیت به انجام برساند.
  اگر دوست دارید زمان را متوقف کنید و اندکی بیشتر در جوانی زندگی کنید و یا به فکر برجسته کردن برخی از اندام‌های بدن تان هستید، این مقاله را تا انتها بخوانید تا دوران طلایی تلاش برای رسیدن به این هدف را ازدست ندهید. این مقاله به شما اختصاص دارد تا با آگاهی و برنامه ریزی درست بتوانید اطلاعاتی درباره روغن خراطین و طریقه مصرف آن و البته سن مناسب استفاده از این محصول را بدست بیاورید.

  چرا روغن خراطین؟

  روغن خراطین به دلیل ترکیبات خاصی که دارد، می‌تواند در حجم دهندگی و سفت شدن اعضای بدن، کمک به بهبود چین و چروک‌های سطحی، از بین بردن اسپاسم و گرفتگی اندام‌های بدن، موثر واقع شود. هم چنین، از این روغن برای پر کردن صورت و زیبایی بیشتر چهره و حجیم کننده اندام تناسلی مردان و سینه بانوان نیز استفاده می‌شود.
  با وجود تمام خواصی که این روغن در خود دارد، نباید فراموش کرد که برای هر کدام از کاربرد‌هایی که در بالا از آن‌ها یاد کردیم، دستورالعمل متفاوت و مدت زمان مناسب مصرف وجود دارد. همچنین، در هر نوبت از استفاده این روغن بسته به سن و جنسیت میزان و حجم استعمال روغن، متفاوت است.

   

  سن مناسب برای استفاده از روغن خراطین

  حساب بانکی جوانی تان را پر کنید!

  اگر تصمیم تان برای جلوگیری از هجوم چین‌های پیری، برای حجم دادن به صورت، اندام و لب‌های‌تان قطعی است، باید بدانید که استفاده از روغن خراطین، متناسب با سن و سال شما و حتی اینکه خانم هستید یا آقا، دستورالعمل خاصی دارد.
  از آنجا که در دوران جوانی، پوست قادر به کلاژن سازی و بهبود مشکلات خودش است و به علت آنکه دوران ناب جوانی، بدن همچنان در حال رشد است و اندام‌های داخلی بدن بهترین عملکرد خودشان را در طول زندگی، درست در روزگار جوانی بروز می‌دهند، باید توجه کنید که دوره طلایی استفاده از روغن خراطین، دقیقا همین دوران و یعنی از ۱۸ سالگی تا ۲۵ سالگی است. پس تا جوانید و شادابی پوست و عضله‌های در حال رشد دارید، برای خودتان، با استفاده از این روغن مطابق دستورالعمل، جوانی ذخیره کنید.

  روغن خراطین و جوانی
  استفاده از روغن خراطین فقط در جوانی، کاربرد دارد؟

  اما این موضوع، به این معنی است که افراد بالای ۲۵ سال، هیچ راهی برای افزایش حجم اندام‌ها و کاهش چین و چروک سطحی ندارند؟ البته که پاسخ این سوال کاملا امیدوارکننده است چرا که افراد بسته به سن می‌توانند با افزایش میزان حجم استفاده از روغن خراطین، همان نتایج مطلوب را دریافت کنند با این تفاوت که زمان بیشتری هم نیاز است تا بدن بتواند، تطابق با تغییرات پیش آمده، پیدا کند.

   

  خداحافظ تنبلی/ دنبال معجزه یک هفته‌ای نباشید!

  شاید شما هم با یک جست و جوی ساده در اینترنت متوجه شده باشید که درباره اثرات استفاده از روغن‌های گیاهی و طبیعی، مقالات مختلفی منتشر شده است، اما باید بدانید که بر اساس آزمایش‌های محققان در کشور‌های مختلف، مشخص شده است که استفاده از مواد طبیعی به دلیل آنکه از کاتالیزگر‌های شیمیایی برای تسریع فرآیند، استفاده نمی‌شود، نیاز به زمان بیشتر و البته نظم در استفاده و استعمال این روغن‌ها دارد. به همین دلیل، اکیدا توصیه می‌کنیم که وقتی هدفتان را بهبود وضعیت سلامت و زیبایی اندام‌های‌تان گذاشتید، با تنبلی خداحافظی کنید و سریع دلسرد نشوید. توقع نداشته باشید بعد از گذشت یک هفته، معجزه رخ دهد!
  از آنجا که جز لاینفک جوانی، شتاب و عجله برای رسیدن به خواسته‌هاست و بهترین زمان برای اثر بخشی روغن خراطین هم دقیقا در همین دوره است، توصیه می‌کنیم که با صبر و حوصله و با اجرای دقیق دستورالعمل استفاده از روغن خراطین، به دنبال نتیجه باشید و حتما فراموش نکنید از روز اول شروع دوره درمانی خود، عکس گرفته تا در مقاطع مختلف، سیر تحول و تفاوت تان با گذشته را احساس کنید.

  تشخیص روغن تقلبی خراطین از روغن اصل

  با روغن تقلبی دنبال تغییر نباشید

  یکی از مهم‌ترین نکات در شروع دوره استفاده از روغن خراطین این است که بتوانید از یک فروشگاه معتبر محصول مورد نظرتان را خریداری کنید تا مبادا با استفاده از روغن‌های تقلبی، نه نتیجه‌ای از تلاش روزانه‌تان برای رسیدن به زیبایی بیشتر کسب کنید و نه دل و دماغ برای ادامه این فرآیند داشته باشید.
  روغن‌های طبیعی بدون داشتن ذره‌ای عوارض، با دسترسی آسان و دستورالعمل استفاده راحت، به شما کمک می‌کنند تا با مناسب‌ترین هزینه به هدف خود برسید. مطمئنا اگر روغنی که مصرف می‌کنید، اصل نبوده و از کیفیت لازم برخوردار نباشد، نه تنها کمکی نمی‌کند بلکه شما را از این نحوه درمان گیاهی و طبیعی هم مایوس می‌کند.
  روغن خراطین قانون علاوه بر آنکه بدون هیچ ماده افزوده‌ای، تهیه شده است، ضمانت اصالت کالا نیز دارد.

  به این ترتیب که گروه قانون با تجربه کاری بیش از یک دهه، کیفیت محصول خریداری شده را تضمین می‌کند به طوری که اگر از نتیجه و کیفیت روغن خراطین این سایت راضی نبودید، امکان دریافت وجه به صورت تضمینی وجود دارد. ارسال رایگان این محصول هم، هدیه قانون سبز به شماست.

  میانگین امتیازات ۴ از ۵
  از مجموع ۷ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نوشته های مرتبط