قانون | محصولات طبیعی و ارگانیک

ورود / ثبت نام

مدت زمان تاثیر روغن خراطین

مدت زمان تاثیر روغن خراطین

مدت زمان تاثیر روغن خراطین

محتوای جدول

 • اگر می‌خواهید دوره استفاده از روغن خراطین را آغاز کنید، اما نمی‌دانید که این فرایند تا چه مدت ادامه دارد و دیگران درباره مدت زمان تاثیر روغن خراطین برای شما، نسخه چله گرفتن را می‌پیچند، حتما این مقاله را بخوانید تا راه اشتباه را انتخاب نکنید!

  روغن‌های طبیعی و گیاهی، چگونه اثر می‌کنند؟

  راز‌های نگفته از چای نبات!

  چای نبات! این محلول شیرین دو کلمه‌ای ما را به روزگاری می‌بَرَد که اگر از دل درد، دل پیچه و یا حتی سردرد می‌نالیدیم، مادر بزرگ با آن قامت خمیده و روسری سه گوش و لباس‌های چین دار که از ترس چاییدن و سرماخوردگی، روی هم، به تن کرده، با یک لیوان چای در دست، در حالی که صدای برخورد قاشق چای خوری با لیوان شیشه‌ای، صدایی همچون صدای زنگوله و زنگ تفریح مدرسه را می‌داد، جلوی ما ظاهر می‌شد و با لبخند کشدار و نگاه مهربانش، لیوان را به سمت‌مان پیشکش می‌کرد و با لحنی سرشار از اعتماد و یقین به ما توصیه می‌کرد تا چای نبات را بخوریم و زود خوب شویم.

  معجون عشق یا حلال مشکلات؟

  مشخص نبود معجون عشق به رگ‌های کالبدمان نفوذ می‌کرد یا واقعا چای نبات این قدر خاصیت داشت که هر مشکل این چنینی را درمان می‌کرد، اما هر چه بود، مهر بود و همین شد که خاطره‌های کم‌رنگ از روز‌های کودکی، با عطوفت مادرانه مادربزرگ‌ها آمیخته است و مزه شیرین آن چای‌های هل دار با نبات زعفرانی از زیر زبان مان نمی‌رود.
  حتی کسانی که نسل این مادربزرگ‌های شیرین و دوست داشتنی را به چشم ندیده اند هم میراث باقی مانده از آن‌ها را در نسل‌های بعدی می‌بینند، آن هم درست جایی که اقرار به دل درد می‌کنند و به آن‌ها توصیه می‌شود: حتما سردیت کرده، چای نبات بخور!
  از این دست توصیه‌های چای نباتی در موضوعات دیگر هم وجود دارد، اما واقعیت این است که گذشتگان ما با استفاده از علم محدودشان می‌توانستند مزاج برخی از مواد غذایی را شناخته و از آن‌ها در جهت بهبود و رفع دردهایشان استفاده کنند.
  شاید امروز، شوخی‌های زیادی درباره توصیه مادربزرگ‌ها به خوردن چای نبات می‌شود، اما نمی‌توان این واقعیت را کتمان کرد که پیشینیان ما متوجه شده بودند که عامل بسیاری از درد‌ها و مشکلات بدن، سردی مزاج است.
  آن‌ها در دامنه کوه‌ها و دشت‌ها در پی پیدا کردن گیاهانی بودند که بتواند درد و الم جان آدمی را کم کند و به حال خوب نزدیکترش کند.

  مدت زمان تاثیر روغن خراطین
  اما اولین کسی که فهمید می‌تواند از جسم یک کرم خاکی کوچک سرخ رنگ روغن گرفته و این روغن را در موضوعات مختلف مصرف کرده و امتحان کند، حقیقتا یک دانشمند پیگیر و کاربلد بوده است. روغنی که از همان گذشته در خاور دور و باختر هم مورد استفاده قرار می‌گرفت و متخصصان طب سنتی به تاثیرات چشمگیر استفاده از آن اقرار کردند.
  پیش از آنکه درباره مدت زمان تاثیر روغن خراطین بدانیم، بهتر است این روغن و خواص آن را بشناسیم. خراطین، روغنی با طبع بسیار گرم است که از همان کرم خاکی کوچکِ گفته شده، تولید می‌شود و با خواصی که دارد می‌توان این روغن طبیعی و ویژه را هم مانند چای نبات، حلال بسیاری از مشکلات دانست.

   

  خواص روغن خراطین

  ۱-خداحافظی با چین و چروک و افزایش حجم صورت

  این روغن که بوی خاص و تندی نیز دارد در رفع چین و چروک‌های سطحی، افزایش حجم یا به اصطلاح پر کردن صورت، افزایش حجم لب استفاده می‌شود.

  ۲- افزایش حجم اندام های بدن

  همچنین بانوان می‌توانند از این روغن برای حجیم کردن و افزایش سایز سینه و آقایان هم برای افزایش حجم آلت تناسلی خود استفاده کنند.
  البته کارکرد این روغن به گونه‌ای است که در هر قسمت از بدن که مورد استفاده مداوم و منظم قرار بگیرد، می‌تواند به افزایش حجم آن کمک کند. بر اساس نظر متخصصان، روغن زالو به عنوان مکمل روغن خراطین می‌تواند، اثری کمک‌کننده در انجام این فرایند داشته‌باشد. این روغن هم‌خانواده با روغن خراطین است و خواصی مشابه آن دارد.

  ۳-درمان گرفتگی عضلات با روغن خراطین

  روغن خراطین، علاوه بر کمک به افزایش حجم اندام‌های بدن، باعث افزایش گردش خون و کاهش درد‌های ناشی از اسپاسم عضلانی و گرفتگی نیز می‌شود. همچنین، ورزشکاران و کسانی که به دنبال عضله‌های پر حجم و بدن سازی نیز هستند، از این روغن می‌توانند استفاده کنند تا در کنار ورزش، از اثر بخشی این معجون طبیعی هم بهره ببرند.

  برای آنکه روغن خراطین را بهتر بشناسید، می‌توانید توضیحات بیشتر را در مطلب همه چیز درباره روغن خراطین! مطالعه کنید.

   

  برای درمان این موارد، سراغ روغن خراطین نروید!

  این نکته را نیز در نظر بگیرید، گرچه روغن خراطین، موارد استفاده زیادی دارد، اما نباید از آن برای مشکلاتی مثل جوش و آکنه، از بین بردن سیاهی و گودی زیر چشم و حتی مشکلات تخصصی تری مانند زود انزالی و افزایش میل جنسی استفاده کرد. فراموش نکنید: هر کسی را بهر کاری ساختند و خراطین را بهر این موارد نساختند!
  جالب اینکه این روغن با وجود بوی تند و ماهیت چربی که دارد، به خودی خود با تمامی پوست‌ها سازگاری دارد و به راحتی از طریق پوست جذب می‌شود و البته مدت زمان تاثیر روغن خراطین به عاملی مانند نوع پوست نیز بستگی دارد. پس اگر به دنبال راهی برای بهترشدن چهره و اندام تان هستید، شروع دوره استعمال روغن خراطین، این روغن کلاژن ساز و اکسیر جوانی را در برنامه‌های‌تان بگنجانید.

  چه زمانی از شبانه روز باید روغن خراطین را استفاده کنیم؟

  مدت زمان تاثیر روغن خراطین در شبانه روز

  همان طور که مدت زمان تاثیر روغن خراطین به عوامل مختلفی بستگی دارد باید این نکته را در نظر گرفت که زمان استفاده از این محصول به چند عامل بستگی دارد. از آنجا که استفاده از این روغن به همراه ماساژ محل مورد نظر، میزان اثربخشی آن را بیشتر می‌کند، لذا باید زمانی را به این کار اختصاص دهید که با آرامش و حوصله، فرآیند دوره را پیش ببرید.
  اگر شاغل هستید و روز را در بیرون از خانه سپری می‌کنید، مسلما استفاده از این روغن را در شب به شما توصیه می‌کنیم تا با آرامش بیشتر و به اصطلاح ریلکسیشن، ماساژ و روغن مالی را انجام دهید.
  اما اگر در خانه هستید، هر زمان از روز را که مشغولیت کمتری دارید و زمان کافی برای ماساژ و روغن مالی دارید، به این کار اختصاص دهید. پیشنهاد ما به شما این است که در طول شبانه روز یک ساعت و مکان خاص را به این کار اختصاص دهید، چرا که عادت شدن این فرآیند، باعث می‌شود هیچ روزی، انجام آن را فراموش نکنید و این موضوع، یکی از مهم ترین عوامل در آگاهی از مدت زمان تاثیر روغن خراطین محسوب می‌شود.

  پوست‌های چرب بگوش!

  برخی از افراد هم که دارای پوست چرب هستند باید توجه کنند که این روغن نباید از شب تا صبح، روی بدن و صورت‌شان باقی بماند چرا که به واسطه طبع خیلی گرم این محصول، امکان دارد صبح که از خواب بیدار شوید و در آینه دنبال اثر بخشی روغن خراطین باشید، شاهد حجم گرفتن عضو بدن‌تان باشید، اما با یک جوش بزرگ!
  افراد دارای پوست‌های چرب اجازه دهند این روغن ۲الی ۳ ساعت روی پوست‌شان بماند و پس از آن شست و شو دهند تا دچار عوارضی، چون آکنه نشوند. نکته جالب اینکه اگر افراد با پوست‌های چرب، موارد یاد شده را رعایت کنند دیگر لازم نیست نگران این موضوع باشند که مدت زمان تاثیر روغن خراطین برای آنها نسبت به افراد با پوست معمولی متفاوت یا بیشتر باشد.

  روش استفاده از روغن خراطین

  گرم کردن را فراموش نکنید
  استفاده از روغن خراطین، مانند ورزش کردن نیاز به یک مقدمه دارد، مقدمه‌ای از جنس گرم کردن!
  بله، درست شنیدید، قبل از استفاده از روغن خراطین باید محل مورد نظر از بدن‌تان را با ماساژ، گرم کنید. ماساژ باعث می‌شود گردش خون در نقطه مورد نظر افزایش پیدا کرده و همین امر، میزان جذب روغن را هم بالا می‌برد.
  پس از ماساژ دادن محل، به قدری که احساس گرمای آن عضو را روی دست‌تان احساس کردید، چند قطره از روغن خراطین را روی دست ریخته و ماساژ را ادامه دهید. به طوری که روغن در محل مورد نظر جذب شود. توجه کنید نحوه و میزان قطره‌های مورد استفاده برای هر عضو کاملا متفاوت و متناسب با حجم و عضو موردنظر است. همچنین برای اندام‌های تناسلی باید از روش خاصی برای روغن مالی استفاده کرد. این مورد نیز می‌تواند به شما در اثربخشی بهتر کمک کند و یکی از عوامل مهم در مدت زمان تاثیر روغن خراطین به‌شمار می‌رود.

  مدت زمان تاثیر روغن خراطین

  اگر می‌خواهید دوره استفاده از روغن خراطین را آغاز کنید، اما نمی‌دانید که این فرایند تا چه مدت ادامه دارد و و دیگران درباره مدت زمان تاثیر روغن خراطین برای شما، نسخه چله گرفتن را می‌پیچند،حتما این مقاله را تا انتها بخوانید تا راه اشتباه را انتخاب نکنید!

  پاسخ به یک سوال و شکایت
  همه این موارد را گفتیم، اما یک سوال کلیدی باقی می‌ماند و البته یک شکایت!
  عده‌ای از افراد از این موضوع شکایت دارند «که ما از روغن خراطین چندین روز استفاده کردیم، اما هیچ نتیجه‌ای نداد، تا کی باید از روغن خراطین استفاده کرد و آیا مدت زمان تاثیر روغن خراطین مشخص است؟!»

  این دسته از افراد باید این نکته را در نظر بگیرند که صرف استفاده چند روزه، موجب حجم دهی یا محو شدن چین و چروک نمی‌شود. اگر مطابق دستورالعمل، به طور مداوم و منظم، فرآیند درمانی خود را با استفاده از روغن خراطین به انجام برسانند، باز هم این روغن نمی‌تواند در کوتاه مدت معجزه کند و باید مراحل و مدت زمان تاثیر روغن خراطین به درستی طی شود.
  استفاده از روغن خراطین دوره‌ای حدود ۷۰ روز متوالی را می‌طلبد تا بتواند نتیجه بخش باشد. پس در پاسخ به این سوال که آیا مدت زمان تاثیر روغن خراطین، مشخص است؛ باید بگوییم بله! اگر ۷۰ روز متوالی برای استفاده از این روغن وقت بگذارید، می‌توان گفت که به درستی، مدت زمان تاثیر روغن خراطین را طی کرده اید.

  عوامل اثر بخش در مدت زمان تاثیر روغن خراطین

  عوامل مهم در اثربخشی روغن خراطین

  سن، جنسیت، نوع پوست و میزان کلاژن سازی پوست در طولانی شدن و حتی زودتر نتیجه دادن دوره درمانی، تاثیر مستقیم دارد. ممکن است شما در سنین جوانی باشید، اما از همان ابتدای ۱۸ سالگی به صورت کاملا ارثی، چین‌های عمیق در حال نقش بستن روی صورت تان باشند و یا در دهه چهارم زندگی‌تان، به صرافت افتادید که تغییری در اندام‌ها و صورت خود ایجاد کنید. توصیه ما به چنین افرادی و اشخاصی با این دست مشکلات فقط یک کلمه است: صبر!
  صبر و حوصله برای رسیدن به نتیجه را فراموش نکنید
  برای نتیجه و اثربخشی روغن خراطین، عجله نکنید و با صبوری و آرامش، ماساژ و روغن درمانی را تا انتهای دوره به انجام برسانید و به نکات گفته شده برای مدت زمان تاثیر روغن خراطین عمل کنید. مطمئنا شاهد تغییرات‌تان از ابتدا تا انتهای دوره هستید و خودتان مشتاق خواهید شد تا دوره جدید را برای رسیدن به نتیجه مطلوب شروع کنید.
  فراموش نکنید که مدت زمان تاثیر روغن خراطین و دستورالعمل‌های گفته شده، در صورتی به اثر بخشی و نتیجه مطلوب می‌رسندکه از یک روغن اصل استفاده کنید و دور روغن‌های ارزان قیمت تقلبی را خط بکشید. روغن خراطین قانون با ضمانت اصیل بودن به شما این اطمینان خاطر را می‌دهد که برای رسیدن به هدف خود، راه درست را در پیش‌گرفتید.
  گروه قانون با تجربه کاری بیش از یک دهه، کیفیت محصول خریداری شده را تضمین می‌کند به طوری که اگر از نتیجه و کیفیت روغن خراطین خریداری شده از این سایت راضی نبودید، امکان دریافت وجه به صورت تضمینی وجود دارد. ارسال رایگان این محصول هم، هدیه قانون سبز به شماست.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۸ رای

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  نوشته های مرتبط