قانون | فروشگاه روغن های زیبایی ارگانیک

ورود / ثبت نام
ورود
ثبت نام

بخش ناحیه کاربری

هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0
ورود / ثبت نام
ورود
ثبت نام
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0

میزان رشد ریش در ماه

میزان رشد ریش در ماه

فهرست مطالب:

اگر نقل قول‌های اطرافیان درباره اینکه چقدر کُند ریش‌تان بلند می‌شود، شما را آزار می‌دهد و دنبال یک پاسخ منطقی برای میزان رشد ریش در ماه هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

قد کشیدن به سبک مو!

یادش بخیر روزهای کودکی! روز‌هایی که در رقابت با همکلاسی‌های‌مان که کدام یک، قد بلندتر از دیگری است، روز‌هایی که کنار دیوار صاف می‌ایستادیم تا مادر، از روی متر، میزان قدمان را بسنجد و ما بی خبر از ارقام و ارزش آن‌ها با اشتیاق می‌پرسیدیم که این عددی که برای قدمان می‌گوید، خوب است یا نه!
روزگار کودکی و قدکشیدن‌های‌مان گذشت و به روز‌هایی رسیدیم که به جای اندازه گیری قد، جلوی آینه، اجزای صورتمان را برانداز می‌کردیم و دنبال عیب‌های صورت‌ مان در آینه می‌گشتیم. دختر و پسر نداشت، نوجوانی یعنی حساسیت به جوش!
با این تفاوت که پسران در سن بلوغ، روی میزان رشد ریش در ماه و حتی در تک تک روز‌های هفته حساس می‌شدند و رشد تک تار‌های زمخت روی صورتشان را نشانی از مردانگی می‌دانستند. ماجرا زمانی حساس‌تر می‌شد که پای نوجوان به دوران پر شور و نشاط جوانی باز می‌شد و پسر کوچولو‌های دیروز برای آنکه کانون توجه افراد مورد علاقه شان باشند، خود را به آب و آتش می‌زدند.

میزان رشد ریش و سبیل در ماه
مدل مو و ریش و سبیل در چهره تاثیر زیادی دارد و این مساله برای آقایان اهمیت دارد که بعد از هر بار اصلاح و یا سه تیغ کامل، تا چه حد می‌توانند روی میزان رشد ریش در ماه حساب کنند.

عوامل موثر در میزان رشد ریش در ماه

پیش از آنکه به میزان رشد ریش در ماه بپردازیم، بهتر است بدانید که داشتن ریش پرپشت و بلند نیاز به زمان دارد و البته عوامل دیگری نیز در داشتن یک صورت با ریش متناسب، اهمیت دارد که در ادامه به آن می‌پردازیم:

۱- سن

هر چه از روز‌های اوج جوانی و نوجوانی به سمت میان سالی پیش می‌رویم، بدن، انرژی و توانایی‌های خود را بیشتر صرف فعالیت‌های مهم تری نظیر ایمنی بدن می‌کند، پس اگر وارد دهه چهارم زندگی خود شده اید نباید فراموش کنید که از روش‌های کمکی که در ادامه این مقاله عنوان می‌شود؛ استفاده کنید تا بر میزان رشد ریش در ماه بیفزایید.

۲- ژنتیک و وراثت

موضوع ژنتیک و آنچه از قبل تولد در ژن‌های شما قرار دارد و موضوع وراثت و اثر آن بر مسائلی نظیر کم پشتی یا پر پشتی موی سر و بدن بر کسی پوشیده نیست. پس اگر پزشک به شما می‌گوید که کم پشتی ریش و سبیل تان ژنتیکی است و یا در خانواده، مردان با ریش تنُک می‌بینید که ترجیح می‌دهند سه تیغ باشند تا با ریش و سبیل جزیره ای، بدانید و آگاه باشید که باید از راه حل‌های کمکی برای رفع نسبی این مشکل کمک بگیرید.

۳- رژیم غذایی

داشتن رژیم غذایی مناسب با مواد طبیعی نظیر جگر، تخم مرغ، اسفناج، آجیل و مغز‌های خوراکی، موز و حبوبات می‌تواند شما را در داشتن یک ریش پر حجم یاری دهد و البته با استفاده از این مواد غذایی و کاهش مصرف نمک می‌توانید شاهد پیشرفت در میزان رشد ریش در ماه باشید.

۴- ورزش

ورزش، ورزش، ورزش!
از هر راهی بروید باز هم به این کلمه کلیدی می‌رسید. پس تنبلی را کنار بگذارید و برای سلامتی، تناسب اندام و البته ریش پرپشت، ورزش را در برنامه هفتگی تان بگنجانید تا میزان تستوسترون خون تان که هورمون محرک رشد مو در بدن است، نیز متعادل شود.

۵- کاهش استرس

به شما قول می‌دهیم اگر در انجام مواردی نظیر ورزش، تغییر سبک زندگی و رژیم غذایی موفق شوید، استرس هم کم کم بساطش را از زندگی شما جمع می‌کند و هم از شر آن و هم از شر کم پشتی ریش و سبیل تان راحت می‌شوید. چرا که استرس بر میزان رشد ریش در ماه تاثیر مستقیم دارد.

۶- خواب کافی و تاثیر آن برمیزان رشد ریش در ماه

بدن در حالت خواب به مرحله ریکاوری و بازسازی خود می‌رسد. با خواب کافی به بدن تان این فرصت را بدهید هم خودش مشکلاتش را حل کند و هم به افزایش میزان رشد ریش در ماه کمک کند.

۷- دخانیات و نقش آن در میزان رشد ریش در ماه

تقصیر شانس و اقبال نیست!
دنبال حرف تکراری نیستیم، اما دخانیات و به خصوص سیگار کشیدن حتی بر میزان رشد ریش در ماه هم تاثیر می‌گذارد. اگر کم مویی به سراغتان آمده، نگاهی به آنچه در بین دو انگشتتان می‌گیرید و هر از گاهی کامی از آن گرفته و دود می‌کنید؛ انداخته و تقصیر را به جای آنکه گردن شانس بیندازید، گردن سیگار در دستان تان بیندازید!

میزان رشد ریش و سبیل در ماه

میزان رشد ریش در ماه

حتما نگران شدید که اگر موارد بالا را تاکنون رعایت نکرده اید و بلای کم پشتی سراغ ریش و سبیل تان آمده، چاره چیست؟
پیش از پاسخ به این سوال باید دقیق جواب این پرسش را بدانیم که بالاخره میزان رشد ریش در ماه چه قدر است؟

اگر نقل قول‌های اطرافیان درباره اینکه چقدر کند ریش تان بلند می‌شود، شما را آزار می‌دهد و دنبال یک پاسخ منطقی برای میزان رشد ریش در ماه هستید، تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ریش انسان به طور معمول در هرماه عددی در حدود ۱ تا ۱.۵ سانتی متر رشد می‌کند. پس برای اینکه ریش به صورت کامل دربیاید ۲ تا ۴ ماه و در برخی از افراد ۶ ماه زمان لازم است. نکته جالب اینکه تحقیقات نشان داده که ریش بعد از ۶ سال بدون کوتاهی، دیگر رشد ندارد و بلند نمی‌شود.

مخرج مشترک درمان ریش

اما این اعدادی که گفته شد در هرکس با توجه به مواردی نظیر سن، وراثت و سبک زندگی و ورزش متفاوت است و می‌تواند کمتر یا بیشتر شود. مخرج مشترک همه این گفته ها، استفاده از محصولات طبیعی و گیاهی برای افزایش حجم و پرپشتی و رشد سریع مو‌های صورت است.

فرقی نمی‌کند چه سنی داشته باشید، در دوران بلوغ هستید و می‌خواهید با تحریک فولیکول‌های مو، هر چه سریعتر ریش تان رشد کند یا مرد جوان جذابی هستید که برای جذابیت بیشتر به رشد سریع‌تر ریش و سبیل تان محتاج شده اید. در هر صورت، استفاده از روغن کندش، سیاهدانه و روغن رزماری می‌تواند به شما کمک کند تا میزان رشد ریش در ماه را افزایش دهید.
برای افزایش حجم و تسریع میزان رشد ریش در ماه باید به مدت ۴۰ روز، هر روز ۵ قطره از روغن رزماری، ۵ قطره روغن کندش، ۵ قطره روغن سیاهدانه را روی صورت خود ماساژ دهید.البته راهکار بهتری هم هست تا نیاز نباشد چندین روغن مختلف را طی شبانه روز استفاده کنید. روغن‌ ریش و سبیل حاوی تمامی این ترکیبات است و با استفاده از این روغن طبیعی، دیگر نیازی به قطره شماری و استفاده همزمان از چندین روغن را ندارید.

گذر از هفت خوان داشتن ریش و سبیل با راهکارهای ساده

حالا که با میزان رشد ریش در ماه و عوامل موثر در آن آشنا شدید، شاید با شنیدن اینکه در ماه ، در بهترین حالت، ریش شما ۱.۵ سانتی متر رشد می‌کند، دلسرد شده و عطای ریش گذاشتن را به لقایش بخشیده اید. اما صبر کنید!
در ادامه این مقاله، هفت خوانی که برای داشتن ریش بلند و زیبا را خواهید داشت برای شما توضیح می‌دهیم تا به راحتی آب خوردن، این مراحل را طی کنید. همچنین، این موضوع را بدانید که همه بلا استثنا این مراحل را‌ می‌گذارنند و شما که از آن‌ها مطلعید با آرامش و شکیبایی بیشتر این روند را طی می‌کنید.

خوان اول: معجزه ماساژ

یکی از موضوعات مهم در استفاده از روغن‌های طبیعی، ماساژ هنگام استعمال است. چرا که ماساژ محل مورد نظر باعث می‌شود، خون رسانی بهتر انجام شده و روغن‌های طبیعی که برای رشد ریش استفاده می‌کنید مانند روغن ریش و سبیل، سریعتر جذب شوند. گرچه این کار سخت به نظر می‌رسد، ولی به معجزه اش می‌ارزد.

خوان دوم: کاری به کار ریش و سبیل تان نداشته باشید

در طول روز که مدام دستتان به سمت ریش و سبیل تان می‌رود و هر از گاهی وسوسه می‌شوید با آن‌ها بازی کرده یا از ریشه بِکَنید، جلوی خودتان را بگیرید. این داستان حداکثر هفته‌های اول آزارتان می‌دهد و بعد از آن به ریش عادت می‌کنید و اجازه می‌دهید روند رشد طبیعی اش را داشته باشد.

خوان سوم: از وسوسه پشیمانی فرار کنید

در میانه راه شاید به خودتان بگویید: «عجب کاری کردم که ریش گذاشتم! چند نفر هم با نگاه شان، این کارم را مورد تمسخر قرار دادند، بهتر است بی خیال ریش و سبیل شوم، همان صورت بی ریش بهتر است!»
این حرف‌ها صرفا برای منصرف شدن شما از تصمیم تان در ذهن تان مدام تکرار می‌شود. سوای اینکه داشتن ریش، به چهره شما، جلوه بهتری می‌دهد یا نه، پای تصمیم تان به خاطر عزت نفس و اعتماد به نفس تان بایستید.

خوان چهارم: بی خیال مواد غذایی مناسب نشوید

تصور اینکه بدون خوردن مواد غذایی مناسب و سالم، میزان رشد ریش در ماه افزایش می‌یابد را از سر بیرون کنید و رو به خوراکی‌های سالم و منبع ویتامین و مواد معدنی بیاورید.

خوان پنجم: خواب بی خواب نداریم!

استراحت کافی و داشتن خواب مناسب به شما در داشتن ریش و سبیل پر حجم کمک می‌کند. میزان تستوسترون در خون نیز تاثیر مستقیم بر میزان رشد ریش در ماه می‌گذارد پس دور شب بیداری و کم خوابی را یک خط قرمز بزرگ بکشید.

خوان ششم: ورزش

این موضوع را جز خوان‌های آخری قرار دادیم چرا که انجام آن سخت‌تر از سایر خوان هاست. با این حال اگر بدانید ورزش به اثر بخشی تلاش‌های شما در جهت افزایش میزان رشد ریش در ماه کمک می‌کند، حتما با دل و جان آن را انجام می‌دادید؛ و

نقش روغن درمانی در رشد ریش و سبیل

خوان هفتم: بر سر آن عهد که بستید، بمانید

استمرار و پایبندی به دوره روغن درمانی و استعمال هر روزه آن خوان آخر است. پای تصمیم تان بمانید و هر روز و ترجیحا شب‌ها فرآیند ماساژ و روغن مالی را انجام دهید. فراموش نکنید که استفاده از روغن ریش و سبیل که اصالت کالا داشته باشد، نیاز ضروری انجام این فرایند برای داشتن ریش و سبیل پر پشت و زیباست.روغن گیاهی ریش و سبیل قانون با تقویت و استحکام بخشیدن به مو‌های صورت تان، مشکلات مربوط به تنک بودن یا کم حجمی ریش و سبیل را برطرف می‌کند.

گروه قانون با تجربه کاری بیش از یک دهه، کیفیت محصول خریداری شده را تضمین کند به طوری که اگر از نتیجه و کیفیت روغن ریش و سبیل این سایت راضی نبودید، امکان دریافت وجه به صورت تضمینی وجود دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط